Skoro już zdecydowałeś aby dzielić się swoją wiedzą z naszymi czytelnikami przeczytaj poniższe wskazówki dotyczące tego jak powinien wyglądać tekst przesłany do nas- jeśli jeszcze nie jesteś pewien czy chcesz podjąć z nami współpracę kliknij TU.

1- tekst nadsyłany do nas powinien zostać dostarczony w dowolnym z powszechnie używanych formatów tekstowych: txt, odt, doc, docx, rtf etc.

2- ilustracje które chcesz aby były umieszczone w tekście powinny zostać nadesłane w postaci osobnych plików (nie mogą być osadzone w tekście) w postaci plików graficznych w formacie jpg (preferowane), gif lub png. Pliki grafik nie powinny być większe niż 600px szerokości – chyba że większy rozmiar jest niezbędny.

3- jeśli pragniesz aby w artykule znalazł się jakiś film/filmik to podaj link z Youtube lub innego serwisu video w treści tekstu. Jeśli materiał filmowy jest Twojego autorstwa i chciałbyś się go udostępnić na naszej stronie prześlij go przy pomocy dowolnego serwisu hostingowego lub serwisu Dropbox, a  my umieścimy go na naszym serwerze i osadzimy dla Ciebie w artykule.

Aby wysłać artykuł skorzystaj z formularza poniżej. W razie jakichkolwiek problemów z przesłaniem artykułu lub pytań prosimy o kontakt. Po przesłaniu artykułu w ciągu kilku-kilkunastu godzin skontaktujemy się z Tobą w sprawie szczegółów publikacji.

Dodaj artykuł:

{aicontactsafeform pf=3|use_css=1|aics_name=default name|field2_name=value field2}