Jednym z uczestników konkursu który organizowaliśmy razem z firmą Adobe, był Bartłomiej Otłowski. Przedstawił on całkiem interesującą pracę na temat pracy motion designera:)

Jak się okazało umieścił w sieci także mały making of swojej pracy: 

{vimeo}55376374{/vimeo}

Udało nam się także zadać mu pytanie jak powstała jego praca i jakie były jego inspiracje. Poniżej zamieszamy odpowiedź od samego Bartka:

“Zastanawiałem się, czy wziąć udział w tym konkursie od samego początku. Ze względu na inny projekt, którym się zajmowałem stwierdziłem, że jednak nie mam czasu na kolejne animacje. W niedziele wieczorem skończyłem swój projekt i stwierdziłem, że jednak można by było coś zrobić. Niestety byłem przekonany, że deadline konkursu jest 12 grudnia. Wielce niepocieszony tym faktem musiałem radyklanie zmienić pomysł na animacje. Sens jednak pozostał – zabawa z tytułem konkursu. Wolność Twórcza, czyli powolność tworzenia. A co motion designerowi jest najbliższe sercu, jeśli chodzi o powolność tworzenia? Oczywiście zebranie się do projektu. ;]
O trzeciej w nocy, w niedziele skończyłem mojego hipsterskiego motion designera i poszedłem spać. Wstałem rano i zacząłem bawić się w animacje ludzika i rysowanie dodatkowych elementów typu kubek kawy czy pudełko z chińszczyzną, cały czas ścigając się z czasem, aby skończyć do wieczora.
W moim pokoju mam zawieszony obraz z cytatem „The greatest inspiration is the deadline.” I temu projektowi przyświecało właśnie to hasło. ;)”

screen

Zapraszamy także do zapoznania się z resztą dorobku Bartka:
http://www.ilovemotiondesign.com/
https://vimeo.com/otlowski
https://www.facebook.com/Bartlomiej.Oui.Otlowski