deompose_darmowy-dodatek_mini-adobe-after-effects-mfJedna z podstawowych umiejętności porządkowania i ułatwiania sobie pracy w Adobe After Effects jest odpowiednie odpowiednie użycie funkcji Pre-Compose. Czasem jednak się zdarza że pójdziemy o jeden Pe-Compose za daleki i wtedy.

… A wtedy – przysłowiowy klops –  musimy kombinować jak z tego wybrnąć. Całe szczęście to na co nie wpadli magicy spod znaku Adobe korygują domorośli magicy używający Adobe After Effects na co dzień. I tu z pomocą przychodzi nam autor strony batchframe.com ze swoim dodatkiem De-Compose.

deompose_darmowy-dodatek-ae

deompose_free-for-adobe-after-effects

De-Compose to nie efekt a bardziej funkcja dzięki której w dowolnym momencie pracy nad naszym projektem będziemy mogli odwrócić efekty wszystkich Pre-Compose jakie się znajdują w naszej kompozycji. Dla tych wszystkich którzy nie do końca rozumieją do czego służy dodatek  poniżej mały tutorial:

Warto dodać że autor udostepnia swój dodatek całkowicie za darmo i obiecuje że gdy dodatek wyjdzie już z fazy beta również pozostanie zupełnie darmowy. W związku z tym zapraszamy do pobierania, używania i komentowania przydatności dodatku:

De-Compose pobierz za damo

Strona autora dodatku: batchframe.com