wielka-wyprzedaz-daz-productions_miniOstatnie dni obfitują w coraz to nowe doniesienia na temat darmowych promocji i wydań znanych już wcześniej aplikacji. Niedawno pisaliśmy o darmowej wersji MachStudio Pro 2, a dziś kolejna „darmówka”  – tym razem od DAZ Productions.

Mowa tu o profesjonalnym programie o nazwie Daz Studio 4 który firma udostępniła zupełnie za darmo do końca lipca dla każdego. Dla niewtajemniczonych przypomnę że Daz Studio jest programem służącym (podobnie jak chyba bardziej znany Poser) do modelowania i renderowania postaci oraz całych scen z postaciami.

daz-studio-4---zupelnie-darmowecarrara-8-free

Firma wprowadza promocję na wiele swoich produktów więc zapraszamy również do zerknięcia do sklepu i zapoznania się z ofertą. Wśród tejże oferty znajdziemy wiele modeli postaci, zwierząt, przedmiotów codziennego użytku oraz całych scen. Wśród produktów również kursy obsługi programów Daz Productions.

hexagon---darmowy-program-3d

Znajdziemy tam zupełnie za darmo do pobrania wcześniejszą wersję programu Daz Studio w wersji 3.1.2, a także programy Carrara 8 – program służący do modelowania i renderowania 3D wykorzystywany głównie do tworzenia scen z roślinnością i tworzenia całych krajobrazów, oraz program Hexagon 2.5.

sklep-daz-productions-WYPRZEDAZ

Myślę że spokojnie takie wieści można nazwać wielką wyprzedażą firmy Daz Productions z której grzechem byłoby nie skorzystać. Więc bez zbędnego gadania -pobierajcie, instalujcie, eksperymentujcie, dzielcie się opiniami i swoimi dziełami sztuki powstałymi przy pomocy programów Daz.