Zbliża się amerykańskie święto komercji zwane Black Friday – czyli okres promocji, obniżek i rabatów. W tym roku firma Adobe rozpoczyna swoją wyprzedaż już dziś. Ci, którzy szukają dobrego prezentu na czas mikołajków i świąt – do 68% rabatu na pakiet Creative Cloud to świetna okazja, aby się w takowy zaopatrzyć.

black-friday-w-adobe

Adobe przygotowało dwie duże obniżki na pakiet standardowy Creative Cloud oraz Creative Cloud dla uczniów i studentów. Promocja rozpoczęła się 17.11.2014 a zakończy się 28.11.2014.

Promocja obejmuje:

Creative Cloud Complete – czyli pełen zestaw aplikacji w ramach subskrypcji rocznej CC – normalna jego cena to 49,99$/miesiąc a w trakcie okresu promocji będzie dostępna dla nowo zarejestrowanych osób w cenie 39,99$/miesiąc (dla mieszkańców Europy 49,19 euro/miesiąc). Dla obecnych posiadaczy pakietu CS3-CS6 cena promocyjna na subskrypcję CC, jeśli jeszcze niższa i wynosi 29,99$/miesiąc(dla Europy 36,89euro/miesiąc) przez pierwszy rok.

KUP CREATIVE CLOUD COMPLETE

Creative Cloud dla uczniów i studentów – normalną ceną jest 29,99$/miesiąc i specjalną ceną dla nowych subskrybentów za pierwszy rok w wysokości 19,99$/miesiąc. Cena promocyjna z okazji tegorocznego Black Friday dla nowo zarejestrowanych uczniów i studentów wynosi 15,99$miesiąc (dla Europy 15,99 euro/miesiąc).

KUP CREATIVE CLOUD DLA UCZNIÓW/STUDENTÓW

Obie promocje dostępne są przy zakupie bezpośrednio ze stron Adobe. Pamiętajcie również, że każdy z programów oraz cały CC możecie pobrać już w tej chwili i używać bez ograniczeń przez 30 dni a zakupu dokonać dopiero, gdy będziecie już zdecydowani.

Creative Cloud Black Friday Promotion: Creative Suite customers save up to 40% Off on first year. Ne

Jeśli ktoś się zastanawiał nad kupnem CC to te kilka dni promocji są świetną do tego okazją. Jeśli macie jakiekolwiek pytania na temat Creative Cloud, możliwości zakupów etc. prosimy o komentarz, lub kontakt z nami poprzez social media oraz e-mail. Postaramy się odpowiedzieć na każde pytanie i pomóc w doborze odpowiedniego pakietu.

Na część pytań odnośnie CC odpowiadaliśmy m.in.w tych artykułach:

FAKTY I MITY NA TEMAT ADOBE CREATIVE CLOUD

FAKTY I MITY PROMOCJI CREATIVE CLOUD DLA FOTOGRAFÓW