Redakcja MotionFreaks, zawsze chętnie interesuje się (oraz wspiera) wszelkiego rodzaju seminariami, warsztatami czy pokazami. Firma Adobe – producent oprogramowania, z którego prawie każdy z nas korzysta w codziennej pracy, po raz kolejny zaprasza na cykl szkoleń prowadzonych przez sowich ewangelistów. 

Adobe zaprasza kreatywnych profesjonalistów na spotkania z cyklu Create Now i Create The Web.

CreatNow i CreateTheWeb w Warszawie

1 marca w warszawskim Multikinie Złote Tarasy odbędą się dwa spotkania dla kreatywnych profesjonalistów: „Create Now” oraz „Create The Web”. W ich trakcie ewangeliści Adobe Rufus Deuchler, Jason Levine, Paul Trani oraz Piotr Walczyszyn podzielą się doświadczeniami i wiedzą w zakresie nowoczesnego projektowania oraz publikowania treści przeznaczonych do druku, na strony internetowe oraz na urządzenia mobilne i wideo.

Warszawskie spotkania „Create Now” oraz „Create The Web” to część europejskiego cyklu seminariów organizowanych przez Adobe. Adresowane są one do profesjonalistów z branży kreatywnej – grafików, designerów, fotografów, specjalistów z branży wideo, mobile i web developerów.

Podczas spotkania „Create Now” eksperci poruszą tematy:

Co oferuje Adobe Creative Cloud oraz jak można skorzystać z usługi, oferta dla użytkowników indywidualnych i dla zespołów
Demo nowości w programach Adobe CS6 jak Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign, Dreamweaver i Premiere Pro
Wskazówki ilustrujące jak Creative Cloud usprawnia procesy pracy nad tworzeniem materiałów do druku, stron internetowych, aplikacji mobilnych, wideo i fotografii

Przykłady prac innych profesjonalistów oraz informacje zwrotne od stałych użytkowników Creative Cloud

Spotkanie adresowane jest do profesjonalistów z branży kreatywnej, fotografików, projektantów, grafików, web developerów oraz specjalistów z branży wideo.

Podczas spotkania „Create The Web” specjaliści przedstawią zagadnienia:

Nowe technologie związane z HTML5, JavaScript i CSS3

Przykłady nadchodzących technologii CSS Filters, CSS Regions

Przykłady animacji z wykorzystaniem najnowszych standardów webowych

Budowanie natywnych aplikacji mobilnych z wykorzystaniem technologii HTML5, CSS3 i JavaScript

Projektowanie stron internetowych dla różnych ekranów i wielorakich urządzeń mobilnych (responsive layout)

Testowanie stron internetowych na wiele urządzeń mobilnych

Spotkanie kierowane jest do web developerów, programistów oraz projektantów aplikacji.

 

1 marca 2013, Create Now – godzina 9:00, Create The Web – 14.00.

Warszawa, Multikino Złote Tarasy, sala nr 2.

 

Patronami medialnymi spotkań „Create Now” i „Create The Web” są Fotopolis.pl, FilmPro, Kreatywny Bazar, Programistamag.pl, Eduweb.pl oraz Recplay.pl.

Rejestracja uczestników oraz dodatkowe informacje na temat spotkań dostępne tu: Create Now i Create The Web w Warszawie


W trakcie spotkań uczestnicy będą mogli uczestniczyć w dyskusji na Twitterze używając oficjalnego tagu #CreateNow.

Wśród gwiazd spotkania znajdziecie ewangelistów Adobe:

Rufus-Deuchler-adobeRufus Deuchler; Senior Worldwide Evangelist, Creative Cloud & Creative Suite
Ekspert w zakresie projektowania z 15-letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w wąskim obszarze projektowania korporacyjnego i edytorskiego, a jego prace tworzone z użyciem narzędzi Adobe Creative Suite miały istotny wpływ na rozwój branży. Na stałe mieszka we Włoszech, choć w praktyce większość czasu spędza na spotkaniach branży kreatywnej w różnych zakątkach świata, gdzie opowiada o najlepszych praktykach w dziedzinie projektowania. Obserwuj Rufusa w serwisie Twitter @rufusd

Jason-Levine-adobeJason Levine; Principal Worldwide Evangelist, VideoTools
Ekspert w zakresie rozwiązań wideo. Prowadzi również szkolenia i sesje dotyczące przepływu pracy dla największych stacji telewizyjnych w Europie i Azji, takich jak BBC, RTL czy SVT. Współzałożyciel fonograficznej firmy wydawniczej BoodahJooMusic Publishing. Zanim dołączył do Adobe pracował również jako technik dźwięku. Od 2005 roku Jason przemierza świat opowiadając o praktyce tworzenia rozwiązań wideo. Obserwuj Jasona w serwisie Twitter @Beatlejase

Paul-Trani--Worldwide-Web-Evangelist-Paul Trani; Worldwide Web Evangelist
Ekspert w dziedzinie wydajności rozwiązań web tworzonych za pośrednictwem narzędzi Adobe. Przede wszystkim prezentuje możliwości HTML5 w zakresie zwiększania wydajności oraz tworzenia wysokiej klasy materiałów interaktywnych, które mogą być dostępne za pomocą komputerów, przeglądarek oraz urządzeń mobilnych. Ponad 10 lat temu Trani uzyskał tytuł Adobe Certified Instructor, od momentu rozpoczęcia przygody z firmą Macromedia opracowuje też szkolenia elektroniczne. Paul na bieżąco przygotowuje materiały do telewizji AdobeTV i serwisu Lynda.com, tworzy również samouczki i umieszcza je we własnej witrynie designupdate.com. Obserwuj Paula w serwisie Twitter: @paultrani.

piotr walczyszyn-adobePiotr Walczyszyn; Adobe Developer Evangelist
Zajmuje się promowaniem najnowszych standardów internetowych takich jak HTML5, CSS3, JavaScript oraz technologii PhoneGap pozwalającej tworzyć aplikacje mobilne. Od lat specjalizuje się w tworzeniu wysoce interaktywnych bogatych aplikacji internetowych oraz aplikacji wieloplatformowych z wykorzystaniem środowisk Flash, Flex i Adobe AIR. Piotr jest autorem bloga technologicznego riaspace.com oraz outof.me.