Black Friday 2018 dla motion desgnerów

I nadszedł ten czas … jak co roku wszelkiej maści sklepy, producenci w USA ale i powoli na całym świecie – równiez i w Polsce – prześcigają się w promocjach pt. Black Friday 2018  a czasem i Cyber Monday. To chyba najlepszy okres na wszelkie zakupy bo właśnie w tym okresie możemy natrafić na największe promocje i przeceny.

Dni nazywane Black Friday 2018 czy Cyber Monday to dni w okolicach okresu amerykańskich Świąt Dziękczynienia i jest to okres największych obniżek cen, promocji i upustów. Należy jednak się spieszyć ponieważ promocje czasem trwają kilka dni a czasem tylko jeden dzień lub nawet kilka godzin.

Poniżej lista promocji, upustów i okazji na różnego rodzaju oprogramowania, dodatki i sprzęt przydatny motion designerów, grafików i osób pracujących w branży kreatywnej. I tu uwaga… jako że tych promocji jest wiele proszę odwiedzać ten artykuł ponieważ to jest lista na ten moment … w miarę gdy będę trafiał na kolejne ciekawe promocje – będę je dodawał poniżej aktualizując artykuł.

Zaczynamy:

Adobe Black Friday 2018

Tu jak co roku w tym okresie firma Adobe przyszykowała kilka promocji. Na tę chwilę promocje trwają tylko do 23 listopada dlatego jeśli ktoś planuje taki zakup – czas się kończy i warto skorzystać bo taniej raczej w tym roku już nie będzie.

Creative Cloud wszystkie aplikacje

black friday 2018 adobe

Tu obniżka tegoroczna jest całkiem spora bo ceną standardową miesięcznej opłaty za Creative Cloud jest 61,49 euro – w promocji o której mówimy cena opłaty miesięcznej to jedynie 36,89 euro/miesiąc

Link: Adobe CC wszystkie aplikacje

Creative Cloud dla uczniów, studentów i nauczycieli

black friday 2018 adobe dla studentow

Standardową opłatą za wszystkie najnowsze aplikacje Adobe (i ich poprzednie wersje) jest 19,99 euro. W promocji trwającej jeszcze tylko przez jeden dzień opłata to 15,99 miesięcznie.

Link: Adobe CC dla uczniów i studentów

Red Giant

40% obniżki na wszystkie produkty tej firmy w tym poszczególne dodatki jak i cały pakiet Trapcode w tym flagowy i w zasadzie niezbędny Trapcode Particular. Jeśli ktoś koloryzuje swoje wideo dodatek Looks czy cały pakiet Magic Bullet – jednym słowem wszystko. Promocja jednak jest promocją na koniec roku i trwa bardzo krótko – w naszych realiach powiedziałbym że jest to promocja mikołajkowa gdyż trwa od 4 grudnia 2018 do 5 grudnia 2018. Więc teraz się wstrzymajcie z zakupami, ale naszykujcie portfele na początek grudnia.

Link: Red Giant Year End Sale

BorisFX

Promocja nawet do 50% na wszystkie produktuy BorisFX czyli najnowsze pakiety Sapphire 201, Continuum 2019 czy niezastąpiony tracker Mocha Pro 2019. Promocja już obowiązuje a trwa do poniedziałku 26 listopada. Obejmuje 50% zniżki na całe pakiety oraz 25% na pojedyncze produkty

Link: BorisFX up to 50% discount

AE Scripts

Ten portal musi znać każdy kto pracuje z After Effetcs – największa baza dodatków i skryptów ułatwiających kreatywne życie. Setki skryptów i presetów. Promocja to 25% upustu od ceny oryginalnej na prawie wszystko. Promocja trwa od poniedziałku 26 listopada do 30 listopada 2018.

Link: AE Scripts Sale

Promocja nie obejmuje dodatków: Transcriptive, Power Search, Stardust, Trapcode Mir & GEOlayers2-Mir Bundle

Video Copilot

video copilot black friday 2018

Promocja trwa pd 23 listopada do 26 listopada 2018 na wszystkie produkty i pakiety. Obniżka to 25% od ceny oryginalnej i tak Element 3D można kupić już za 149,96 dolarów czy Optical Flares za 93,71 dolarów. Oraz wszelkie inne produkty również 25% taniej w okresie trwania promocji.

Link: Video Copilot Black Friday/Cyber Monday 2018

New Blue FX

new blue fx black friday 2018

Promocja 30% na wszystkie produkty na stronie. Promocja trwa do 30 listopada

Link: New Blue FX

Maxon

Cinema 4D Studio R20- 2771,25$ (cena regularna 3695$) –  pod linkiem również inne produkty od firmy Maxon. Promocja trwa do 26 listopada 2018.

Link: Maxon Black Friday/CyberMonday

Na tę chwilę to tyle – jak już wspomniałem – jeśli będę trafiał na kolejne ciekawe promocje i propozycje – artykuł będzie aktualizowany.

Aktualizacja 23.11.2018

Eduweb 

black friday 2018 eduweb

Eduweb – najbardziej znana i najlepsza w Polsce baza kursów, tutoriali i szkoleń z branży kreatywnej wprowadza obniżkę od 20 aż do 66% na kursy wideo. Promocja trwa od dziś 23.11.2018 do poniedziałku 26.11.2018. Oczywiście jak zawsze polecamy z ich bazy kursy After Effects przede wszystkim, ale również chcąc „naumieć” się każdego innego programu – Eduweb to miejsce aby to zrobić:

Link: Eduweb Black friday/Cyber Monday 2018

Envato

 envato black friday 2018

Obniżka 50% na dodatki, skrypty, presety i templaty do AE, ale także na szablony WordPress, dodatki WP, dźwięki oraz stokowe wideo i foto. Promocja obecnie już trwa – jej czas jest ograniczony (na tę chwilę nie trafiłem na informację do kiedy trwa).

Link: Envato Marketc Black Friday 2018