bg-renderer-2-0-renderowanie-w-tle_mini

Od kilku dni jest już dostępna dla każdego najnowsza wersja skryptu/dodatku do Adobe After Effects o nazwie BG Renderer v.2.0 Do czego służy dodatek? Głównie do tego, na co sama nazwa wskazuje, czyli do renderowania plików w tle – nadal pracując w After Effects, ale nie tylko.

Wcześniejsze wersje skryptu spełniały swoją rolę, jednak nie zawsze działały stabilnie i odpowiednio optymalizowały pracę. Najnowsza wersja, jak zapewniają autorzy, działa stabilnie i dokładnie tak jak powinna.

Dodatek dostępny jest w dwóch wersjach wersji Basic oraz wersji Pro.

BG-Renderer---tutoriale-download

W wersji Basic dostajemy skrypt, dzięki któremu możemy renderować w tle.

W wersji Pro otrzymujemy dużo więcej niż tylko możliwość renderowania w tle. Dzięki dodatkowym funkcjom, możemy także kolejkować oraz priorytetyzować swoją kolejkę, edytować i ustawiać możliwości cache, multiprocessingu, pamięci i ram, przesyłać informacje o stanie renderowania poprzez e-mail oraz SMS, wspomaganie renderowania w farmie i wiele innych.

Wersja Basic kosztuje – $4.99

Wersja Pro – $19.99

Cena jest niezmiernie atrakcyjna, biorąc pod uwagę, że jedyną alternatywą dla BG Renderer 2.0 jest dodatek firmy Gridiron o nazwie Nucleo Pro 3 w cenie $399.99.

Zapraszamy wszystkich do pobrania wersji Trial i przetestowania na własnej skórze jego funkcji:

pobierz2

Polecamy również zestaw tutoriali prezentujących nowe funkcje dodatku:

I jak? Naszym zdaniem wygląda atrakcyjnie.