ASSASSIN’S CREED: Odyssey – VFXy do trailera

Kilka miesięcy temu światło dzienne ujrzał live action trailer gry ASSASSIN’S CREED: Odyssey a kilka tygodni później premierę swoją miała gra. Dziś studio, które odpowiadało za stworzenie tego trailera udostępniło materiał prezentujący kulisy powstania trailera.

Digital Domain – bo to o tej firmie/ marce mowa to wielokrotnie nagradzane za swoją pracę studio, które maczało palce w powstaniu efektów m.in. do takich tytułów jak: Titanic, Ciekawy przypadek Beniamina Buttona czy Deadpola oraz wielu innych jak i również bardzo wielu gier i spotów reklamowych.

Tym razem zabrali się za stworzenie krótkiego trailera do gry ASSASSIN’S CREED: Odyssey i trzeba przyznać wyszło to naprawdę nieźle.

Za w zasadzie całym procesem powstania tej krótkiej reklamówki stało Digital Domain od storybordów, konceptartów przez prevki a na samych efektach kończąc. Nie pozostaje mi nic więcej jak zaprosić Was do obejrzenia brejdałnu (ot takie ładne słowo) o tym jak z 30 aktorów zrobiono ponad 300 osobowe ujęcie i jak dobrze może wyglądać stosunek 60% FXów do 40% żywych aktorów i lokacji.

Strona twórców: Digital Domain

PoRO Podcast – O motywacji do pracy i prokrastynacji

Rozmawiamy o motywacji do pracy, o tym jak wygląda nasz dzień pracy, jak radzimy sobie z prokrastynacją i niechciejstwem a także o Titanicu, Szybkich i wściekłych i tym, że wszystko jest remiksem.