ae_logoZapraszam do pierwszego tutorialu z serii Gotujemy z After Effects. Jest to pilotażowy materiał, na podstawie którego mamy nadzieję dopasować formułę całej serii do Waszych oczekiwań, dlatego zapraszam do komentowania i wszelkich uwag, dzięki którym będziemy mogli poznać lepiej Wasze potrzeby w tym względzie.

 

W znacznej mierze kształt i treść kolejnych tutoriali będzie zależał właśnie od Waszych komentarzy, sugestii i propozycji. Poniższy tutek jest znacznie dłuższy niż kolejne planowane, jednak wynika to właśnie z tego, iż prościej na podstawie obszernego materiału zebrać odpowiednie opinie.

Nie zmienia się główne założenie naszych lekcji. Nie podajemy na tacy gotowych rozwiązań, a staramy się nimi zainspirować Was do twórczego myślenia. Seria tutoriali przeznaczona jest dla osób początkujących, jednak znających już podstawy obsługi tego programu.

 

Zabójczy podmuch część 1

 

{blip}http://blip.tv/play/hcJvgd2ZXgA{/blip}

 

 

Zabójczy podmuch część 2

 

 

P.S.  Z pewnych przyczyn losowych materiał był tworzony na stosunkowo słabym komputerze stąd mizerna jakość podglądu kompozycji, jednak mam nadzieję, iż to w żaden sposób nie wpływa na merytoryczną zawartość tutorialu.

.