Czy jest ktoś, kto nie zna marki Eduweb? Jeśli tak to znaczy ze nie widział jeszcze nigdy dobrego kursu w języku polskim. Właśnie Eduweb wydał nowy kurs programu Adobe After Effects, a jako nasi czytelnicy możecie go kupić w specjalnej o 10% niższej cenie. Spieszcie się – promocja ograniczona czasowo.

Promocja nadal trwa!!! Kurs After Effects 10% taniej!

eduweb-kurs-promocja-motionfreaks

Najnowszy materiał to rekordowe 13 godzin(!) pracy z After Effects. Składa się na nie kompilacja najlepszych zajęć z Eduweb Live. Rozwiń swój warsztat z After Effects tworząc wspaniałe animacje, czołówki, efekty, pracując z expressions, najlepszymi pluginami oraz w nietypowy sposób wykorzystując narzędzia tej niesamowitej aplikacji. Poznaj sztuczki i sposób myślenia, który pozwoli Ci pracować jeszcze szybciej i efektywniej.

Autorem kursu jest Jerzy Drozda Jr, który od ponad 10 lat zajmuję się profesjonalnie technikami postprodukcji, animacji, i tworzenia efektów wizualnych na użytek kina i telewizji. Zróżnicowanie projektów i przykładów zawartych w tym kursie zostało przygotowane tak, aby pozwolić Ci wycisnąć jak najwięcej przydatnych technik z After Effects. Część z nich to animacje i efekty, które będziesz mógł wykorzystać jako szablon, część to omówienie prac, które zostały przygotowane na potrzeby reklamy czy telewizji. Kurs jest kompilacją wybranych Warsztatów Eduweb Live, które miały miejsce na żywo na naszej platformie, jak również zawiera unikalną lekcję bonusową.

Co znajdziesz w kursie After Effects?

– Gotowe szablony i presety animacji

– Tworzenie czołówek oraz prezentacji produktowych

– Kreatywne podejście do expressions

– Najlepsze pluginy do After Effects

– Niecodzienne zastosowania efektów

– I wiele więcej!

Przykłady lekcji zawartych na płycie znajdziecie pod adresem:  http://eduweb.pl/kursy/after-effects/after-effects-best-of.html

UWAGA! Specjalny rabat dla sympatyków serwisu MotionFreaks! Tylko teraz możesz kupić najnowszy kurs After Effects z rabatem 10% na specjalnie przygotowanej stronie:

!Promocja Motionfreaks!

WAŻNE! Promocja jest ważna tylko przez tydzień, czyli do 17.04.2013r. 

Zapraszamy do nauki, jesli macie jakiekolwiek pytania odnośnie kursu, uwagi lub sugestie – prosimy o komentarz.