Adobe MAX to coroczna kilkudniowa konferencja, na której w zasadzie każdy użytkownik aplikacji Adobe – i nie tylko – powinien się pojawić. Podczas imprezy prezentowane są nowe wersje programów Adobe oraz nowe kierunki rozwoju. Dla wszystkich, którzy nie dotrą na spotkanie do Los Angeles w Kalifornii – Adobe przygotowało specjalny stream z wydarzenia.

adobe-max-2014-live-stream

Adobe Max 2014 to możliwość spotkania się z najnowszymi trendami w projektowaniu, animacji i grafice, możliwość zaczerpnięcia wiedzy od ekspertów, wzbogacenie swojego warsztatu wiedzy i umiejętności a przede wszystkim możliwość zainspirowania się na cały rok pracy kreatywnej. Oczywiście poza tym wszystkim firma Adobe zaprezentuje również nowe wersje swoich programów z rodziny Creative Cloud. Wśród nich znajdą się nowości w Adobe After Effects, Premiere Pro, Prelude, ale i również nowości w Photoshop czy Illustrator, a także w świecie aplikacji mobilnych.

Zapraszamy do oglądania razem z nami streamu live już dziś i jutro, podczas którego te nowości będą prezentowane (link poniżej). Rozpoczęcie transmisji o godzinie 18:30 czasu polskiego, ale już teraz zapraszmay do rejestracji na stronie.

adobe max 2014 stream

Podsumowanie wszystkich zmian i nowości znajdziecie również w naszym serwisie dziś i jutro w kolejnych artykułach.

Nie możemy się już doczekać, aby Wam zaprezentować, co nowe wersje programów przynoszą ze sobą. Oczywiście zapraszamy do dyskusji w komentarzach na naszym forum oraz facebooku i innych social media.