Adobe Genration to seria zupełnie bezpłatnych kursów online dla – przede wszystkim – uczniów i studentów, ale również dla każdego. Cały kurs obejmował będzie zagadnienia z zakresu, grafiki, animacji, filmu i tworzenia gier.

adobe generationn--szkola-motionfreaks

W ramach Adobe Generation odbędzie się pięć odrębnych kursów, a każdy z nich będzie trwał pięć tygodni – będą to: Photo Imaging, Animation, Video, Game and App Design.  Każdy kurs składa się z pięciu sesji odbywających się raz w tygodniu online (wtorek 20:00 czasu polskiego). Oczywiście każda z sesji będzie również dostępna dla każdego w dowolnym terminie dla każdej zarejestrowanej na dany kurs osoby.

Dodatkowo po każdej sesji uczestnicy otrzymują zadanie do wykonania – prace domową, – które oczywiście nie są obowiązkowe, ale co tydzień najlepiej zrealizowane prace będą nagradzane. Po zakończeniu każdego z kursów uczestnicy otrzymają specjalne certyfikaty od Adobe.

Pierwszy kurs Photo Imaging – w zakres, którego wchodzi praca na plikach graficznych i edycja fotografii – rozpoczął się już 19 listopada – zapraszamy do rejestracji. Cała sesja kursów potrwa do czerwca 2014.

Szczegóły i link rejestracyjny: Adobe Generation