cs5Odliczanie się już rozpoczęło, dyskusja na forach, blogach i serwisach społecznościowych wrze, a powodem tego jest premiera nowego i wyczekiwanego przez wszystkich pakietu Adobe CS5. Powodów jest kilka a między nimi chyba najważniejszy, czyli zapowiadane przejście pakietu Adobe w całości na 64 bity.

Oficjalne odliczanie do dnia premiery – zapowiedzianego na 12 kwietnia 2010 – rozpoczęło się i każdy, kto chce być na bieżąco informowanym o premierze może się zalogować na specjalnej stronie Adobe:

adobe-cs5-launch

Kto by pomyślał – już za 19 dni premiera.

Nie zacierajcie jeszcze rąk i nie szykujcie się do zaciągania pożyczki celem zakupienia pakietu. Adobe dość odważnie użył słowa premiera. Niestety 12 kwietnia nie znajdziecie go na półkach sklepowych. 12 kwietnia jest datą prezentacji produktu i jego nowych funkcji. Data wypuszczenia produktu nie jest jeszcze znana, ale jesień 2010 wydaje się najbardziej rozsądnym terminem.

Czekamy, więc wszyscy na prezentację, oraz premierę. Pamiętajcie gdzie przeczytaliście o tym pierwszy raz:) i zapraszam do dyskusji na temat nowego Adobe na naszym nowopowstałym suportowym forum.

 

{mos_fb_discuss:27}