Nasz Tydzień na Tabletach trwa a my mamy dla was kolejną porcję informacji na temat tabletów i możliwości ich użycia w codziennym życiu osób kreatywnych. Tym razem kilka słów o tym jak skonfigurować Wacom Intuos5 Touch i Adobe After Effects.

Jak już wspominaliśmy wcześniej tablet graficzny to nie tylko narzędzie dla digital painterów czy tylko osób pracujących w Photoshopie. Dobry tablet graficzny tak naprawdę z powodzeniem zastępuje – a moim osobistym zdaniem powinien zastąpić na stałe – myszkę komputera.

Poniżej krótki film instruktażowy i jednocześnie pokaz możliwości konfiguracyjnych tabletu, z którego dowiecie się między innymi:

– Jak ustawić tablet graficzny tak, aby działał lepiej z konkretnymi programami?

– Jak różnicować konfigurację tabletu graficznego zależnie od programu, w którym pracujemy?

– Jak skonfigurować Wacom Intuos5 do pracy z Adobe After Effects?

– Jak przyspieszyć pracę z Adobe After Effects dzięki tabletowi?

Zapraszam do oglądania:

Jeśli macie jakiekolwiek pytania, uwagi, czy wątpliwości to proszę o komentarz, lub pytanie poprzez formularz. Na każde z pytań odpowiemy podczas spotkania na żywo w ramach Motionfreaks Hangouts 6.12.2012 roku. Transmisja rozpocznie się o godzinie 19:00 pod tym adresem: http://motionfreaks.pl/na-zywo

a nagranie z transmisji będzie dostępne tu:http://motionfreaks.pl/na-zywo/archiwum lub na naszym kanale Youtube do którego subskrybowania zapraszamy: http://www.youtube.com/user/MotionFreakspl

Mamy nadzieję, że dzięki nam i naszej pomocy w doborze tabletu pod choinką znajdziecie swój wymarzony prezent.