Promocja Eduweb LiveNajnowszy pomysł eduweb.pl na prowadzenie szkoleń online na żywo okazał się strzałem w dziesiątkę. Przez pierwszy miesiąc funkcjonowania usługi w Warsztatach wzięło udział niemal 1000 osób, a kolejne 5000 obejrzało sesje zapisane w jakości HD. Przez cały ten czas usługa była dostępna za darmo, jednak i teraz, po wprowadzeniu abonamentu, wiele materiałów możecie oglądać gratis.

Eduweb Live to spotkania online, na żywo, z zakresu projektowania grafiki (np. Photoshop), tworzenia i promocji stron WWW, oprogramowania Adobe, 3D, postprodukcji Wideo itp. Użytkownicy mają okazję uczestniczyć w merytorycznych sesjach, które odbywają się w każdą środę o 20:00, jak również konsultacjach, w ramach których eksperci pomagają im rozwiązać problemy napotkane podczas pracy.

Właśnie ruszyły Abonamenty na Eduweb Live, które przez ten tydzień dostępne są dla wszystkich w promocji -50% i kosztują już od 19zł. Choć zapisane Warsztaty w wersji HD można kupić oddzielnie, warto przemyśleć zakup Abonamentu z kilku powodów – po pierwsze, możemy wówczas uczestniczyć w sesjach pytań i odpowiedzi, które dostępne są po każdym Warsztacie. Ponadto, mamy możliwość brania udziału w Konsultacjach, w ramach których można zapytać eksperta o konkretne rozwiązanie. Ponadto, jeśli przegapimy Warsztat, możemy go w dowolnym czasie obejrzeć w zapisanej wersji.

 

Abonament Eduweb Live

 

Abonament w promocji możesz kupić na stronie http://www.eduweb.pl/abonament/


Osoby, które prowadzą Warsztaty to najlepsi praktycy, którzy na co dzień pracują w branży i mogą pochwalić się realizacjami dla firm takich jak Intel, Pepsi, Discovery czy Ford. Są to również ewangeliści, ambasadorzy i certyfikowani eksperci firm jak Adobe czy Microsoft, dzięki czemu możesz pozostać na bieżąco i poznać nowinki w oprogramowaniu, które oszczędzą Twój cenny czas.
Ciekawsze tematy Warsztatów, które polecamy obejrzeć to na przykład sesje o Photoshop CS6 czy Adobe Edge, które dostępne są cały czas za darmo. Poza tym na Eduweb Live znajdziesz ciekawe materiały o After Effects oraz produkcji wideo i animacji. Niezwykle interesująco zapowiadają się także najbliższe sesje o Responsive Design i projektowaniu stron WWW na wiele urządzeń, jak również o Cinemie 4D i tworzeniu aplikacji na Facebooka.

Listę wszystkich dostępnych Warsztatów znajdziesz na http://www.eduweb.pl/warsztaty/
Natomiast kalendarz nadchodzących wydarzeń jest tutaj: http://www.eduweb.pl/kalendarz/
Osobom zainteresowanym polecamy także szereg filmów prezentujących usługę i wszystkie aspekty korzystania z Eduweb Live na http://www.eduweb.pl/abonament/

 

 

Polecamy!