25fpsminiJak już pewnie zauważyliście jako jeden z niewielu serwisów w polskiej sieci nie walczymy z konkurencją a nawet ją wspieramy i staramy się współpracować. Dziś kolejny dowód na to  – poniżej krótkie info i zaproszenie dla betatesterów nowopowstającego serwisu w polskiej sieci będącego swoistą bazą ciekawych i inspirujących materiałów wideo.

Poniższy tekst jest informacją autorów strony http://25fps.pl/

Witaj świecie!!

25fps--strona-do-wspoldzielenia-wiedzy

25fps.pl jest stroną na której znajdziesz w jednym miejscu wszytko to czego na próżno szukasz na innych stronach związanych z wideo i animacją – znajdziesz inspiracje. Mało tego – 25fps to strona na której mówimy językiem wideo? w związku z tym bez zbędnego gadania codziennie znajdziecie najciekawsze animacje, krótkie filmy, virale, filmy reklamowe, kino offowe, showreele i demoreele artystów, doniesienia z festiwali a także poradniki, tutoriale i inspirujące artykuły.

Od dnia dzisiejszego poszukujemy betatesterów którzy będą mogli przetestować naszą stronę, jej możliwości, pomóc nam rozszerzyć jego funkcjonalność oraz poprawić wszelkie błędy zanim otworzymy możliwość rejestracji dla każdego kto będzie chciał dzielić się swoimi inspiracjami i oceniać inne wpisy.

Każdego zainteresowanego pomocą i przetestowaniem, prosimy o kontakt mailowy na adres [email protected] a w temacie prosimy o wpisanie „Beta-test” a w treści krótkie uzasadnienie dlaczego to akurat Wy macie zostać betatesterami. Mile widziane osoby ze znajomością tworzenia stron.

Każdy zainteresowany po weryfikacji otrzyma kod dostępu.

Uwaga! Liczba miejsc dla betatesterów jest ograniczona więc prosimy się spieszyć.

//

My również mamy kilka zaproszeń dla betatesterów do rozdania – zainteresowanych prosimy o info na nasz redakcyjny mail.