Menu

Choinka w Cinema 4D - tutorial

Nadchodzą święta – tego się nie da ukryć – w stacjach radiowych coraz więcej piosenek świątecznych, na ulicach choinki a w sklepach „Last Christmass”. Zanim się z Wami pożegnamy na czas przerwy świątecznej zapraszamy na zapoznanie się z tutorialem, który świetnie wpisuje się w świąteczny klimat.

swiateczna-choinka-tutorial-cinema-4d

Co jest bardziej świątecznego i uniwersalnego od choinki, dlatego też zapraszamy Was do obejrzenia czteroczęściowego poradnika (tutoriala) jak wykonać efektowne świąteczne drzewko choinkowe w programie Cinema 4D. Zapraszamy do oglądania – mamy nadzieję, że poradnik pomoże Wam w przygotowaniu animowanych kartek świątecznych i innych projektów. Autorem poradników jest thommeo.

Emil Gawin

Od zawsze interesujący się tworzeniem obrazu i wprawianiem go w ruch na wszelkie sposoby. Poczynając od malarstwa czy rysunku, przez animację i motion design a na filmowaniu i postprodukcji kończąc. Od kilku lat dzielę się wiedzą działam w internecie oraz poza nim staram się tworzyć społeczność ludzi twórczych.

Jednocześnie pracuję w "branży" tworząc animacje, i inne ruchome obrazy.

Znajdziecie mnie na Google+ i Twitter

Strona: splaszfx.pl/

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Log In or Sign Up

W razie jakichkolwiek problemów z logowaniem lub rejestracją prosimy informację na http://motionfreaks.pl/index.php/kontakt