Menu

Alien Surface – tutorial od VC

alien-surface---tutorial-andrew-kramer-free-element-3dKolejny poradnik od Andrew Kramera i VideoCopilot ujrzał światło dzienne, a w nim efekty specjalne na prawie hollywoodzkim poziomie. W poradniku o tym jak w programie Adobe After Effects „komponować” sceny i tworzyć realistyczne tła i plany.

O tutorialu Alien Surface warto wspomnieć i warto się z nim zapoznać z kilku względów. Po pierwsze, dlatego że możemy się z niego nauczyć jak komponować materiały wideo, jak składać je z matte paintingiem oraz jak komponować taki materiał z elementami 3D w kompozycji. Oczywiści bryły 3D zostały zaimportowane oraz edytowane przy pomocy najnowszego produktu Video Copilot o nazwie Element 3D, którego mamy okazję testować i prezentować Wam.

Bez zbędnego gadania zapraszamy do oglądania i tworzenia własnych autorskich animacji z użyciem wiedzy z tego poradnika:

alien-surface---tutorial-andrew-kramer-free-element-3d-big

Emil Gawin

Od zawsze interesujący się tworzeniem obrazu i wprawianiem go w ruch na wszelkie sposoby. Poczynając od malarstwa czy rysunku, przez animację i motion design a na filmowaniu i postprodukcji kończąc. Od kilku lat dzielę się wiedzą działam w internecie oraz poza nim staram się tworzyć społeczność ludzi twórczych.

Jednocześnie pracuję w "branży" tworząc animacje, i inne ruchome obrazy.

Znajdziecie mnie na Google+ i Twitter

Strona: splaszfx.pl/

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Log In or Sign Up

W razie jakichkolwiek problemów z logowaniem lub rejestracją prosimy informację na http://motionfreaks.pl/index.php/kontakt