Menu

Darmowe style od Video Copilot

layer-styles-after-effectsCo jakiś czas na Video Copilot można poza tutorialami znaleźć jakieś darmowe projekty, tekstury czy inne gratisy. Tym razem Andrew Kramer bawi się z stylami warstw w Adobe After Effects.

Każdy zainteresowany może pobrać projekt ze stylami i wykorzystać go w dowolny sposób w swoich projektach. Projekt został stworzony w wersji Adobe After Effects CS5 w związku z czym tylko posiadacze tej wersji lub wyższej będą w stanie z nich skorzystać, ale po obejrzeniu krótkiego poradnika jak zostały zrobione te “style” każdy może sam odtworzyć je na starszych z nich.

Poradnik:


A oto i projekty:

Pobierz: Free Layer Styles Adobe After Effects

Emil Gawin

Od zawsze interesujący się tworzeniem obrazu i wprawianiem go w ruch na wszelkie sposoby. Poczynając od malarstwa czy rysunku, przez animację i motion design a na filmowaniu i postprodukcji kończąc. Od kilku lat dzielę się wiedzą działam w internecie oraz poza nim staram się tworzyć społeczność ludzi twórczych.

Jednocześnie pracuję w "branży" tworząc animacje, i inne ruchome obrazy.

Znajdziecie mnie na Google+ i Twitter

Strona: splaszfx.pl/

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Log In or Sign Up

W razie jakichkolwiek problemów z logowaniem lub rejestracją prosimy informację na http://motionfreaks.pl/index.php/kontakt