Menu

Zielony dym - nowy tutorial Kramera

videocopilot-107_miniNowy tutorial od Andrew Kramera właśnie został opublikowany. W numerze 107 mamy okazję nauczyć się kolejnego sposobu na dość ciekawe przejście pomiędzy napisami lub scenami.

Efekt dość realistycznego dymu uzyskany został przez użycie elementów z produktu strony Video Copilot - "Action Essentials 2" oraz drobin. Czy tutorial wnosi coś nowego....hmmm.... Ciężko powiedzieć - wszystko zależ od tego, dla kogo. Osobiście uważam, że ten tutorial to bardziej reklama produktów Kramera niż pouczający tutorial. Teraz tylko czekać aż na youtube i w co mniejszych showreelach pojawi się mnóstwo klonów tego tutoriala - zapraszam, więc do oglądania i zachęcam przede wszystkim do wyciągania wniosków i inspirowania się bardziej niż kopiowania efektu.

Podgląd gotowego efektu:

Obejrzyj tutorial:

videocopilot-tutorial-107

 

 

Emil Gawin

Od zawsze interesujący się tworzeniem obrazu i wprawianiem go w ruch na wszelkie sposoby. Poczynając od malarstwa czy rysunku, przez animację i motion design a na filmowaniu i postprodukcji kończąc. Od kilku lat dzielę się wiedzą działam w internecie oraz poza nim staram się tworzyć społeczność ludzi twórczych.

Jednocześnie pracuję w "branży" tworząc animacje, i inne ruchome obrazy.

Znajdziecie mnie na Google+ i Twitter

Strona: splaszfx.pl/

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Log In or Sign Up

W razie jakichkolwiek problemów z logowaniem lub rejestracją prosimy informację na http://motionfreaks.pl/index.php/kontakt