Menu

Reklama

Serwis Motionfreaks.pl jest pierwszym i jak dotąd jedynym serwisem zajmującym się szeroko pojmowaną sztuką motion design oraz Visual effects, a także montażem i postprodukcją. Powstał z myślą o jednoczeniu wszelkich sztuk i technik telewizyjno - graficznych, które są wykorzystywane przy tworzeniu animacji, efektów specjalnych do filmów, reklam czy teledysków.

Dynamiczny rozwój serwisu oraz jego unikalny charakter przyciąga coraz większą grupę stałych czytelników, wśród których można spotkać filmowców, grafików komputerowych, motion designerów, montażystów, muzyków, firmy eventowe i agencje reklamowe.

Oferujemy naszym czytelnikom codzienną porcję inspirujących filmów i animacji, a także wiele bardzo ciekawych artykułów, nowości ze świata animacji, efektów specjalnych, sprzętu filmowego etc.

Reklama

Jeśli jesteście zainteresowani reklamą w naszym serwisie to proszę o kontakt w tej sprawie na mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Oferujemy kilka stałych miejsc na wyświetlenie reklam oraz miejsca specjalne do uzgodnienia w indywidualnych sytuacjach.

Banner poziomy 660 x 150  w główniej kolumnie serwisu nad artykułami, widoczny na wszystkich podstronach - cena 5 zł netto za dzień emisji

Banner pionowy 160 x 300 w lewej kolumnie serwisu widoczny na wszystkich podstronach z wyjątkiem forum - cena 3 zł netto za dzień emisji

Banner 125x125  w prawej kolumnie widoczny na wszystkich podstronach - cena 2 zł netto za dzień emisji (lub poprzez serwis AdTaily wg. bieżącego cennika  -profil adtaily: http://goo.gl/0JYy )

Banner poziomy  1024 x 130 w stopce strony widoczny na wszystkich podstronach - cena 3 zł netto za dzień emisji

motionfreaks-poz-rek-gora

motionfreaks-poz-rek-dol

Rabaty:

- ustalane są na podstawie indywidualnych ustaleń i uzależnione są od długości emisji reklamy.

- istnieje również możliwości rozliczeń barterowego

- informacja o wybranych reklamodawcach może zostać umieszczona w postaci artykułu w jednym z działów serwisu. Decyzja co do tego należy jednak do indywidualnego rozpatrzenia redakcji i może zostać podjęta tylko i wyłącznie w przypadku ścisłego powiązania tematyki reklamodawcy z serwisem Motionfreaks.pl

- dla wykupujących reklamę na okres 30 dni i dłużej oferujemy umieszczenie bannera reklamowego w cyklicznym newsletterze (4500 zapisanych użytkowników)

Sposób rozliczenia - faktura VAT

 

Redakcja serwisu zastrzega sobie możliwość umieszczania tylko wybranych reklam, których tematyka jest związana z serwisem i może wydać się interesująca dla czytelników serwisu.

Statystyki odwiedzin:

Okres: 25.04.2010 - 25.05.2010

Odsłony stron: 52 357

Wizyt: 13 419

Unikalnych użytkowników: 6 149

Przy rozpoczęciu współpracy wgląd w pełne statystyki Google Analitics.

 

 

Emil Gawin

Od zawsze interesujący się tworzeniem obrazu i wprawianiem go w ruch na wszelkie sposoby. Poczynając od malarstwa czy rysunku, przez animację i motion design a na filmowaniu i postprodukcji kończąc. Od kilku lat dzielę się wiedzą działam w internecie oraz poza nim staram się tworzyć społeczność ludzi twórczych.

Jednocześnie pracuję w "branży" tworząc animacje, i inne ruchome obrazy.

Znajdziecie mnie na Google+ i Twitter

Strona: splaszfx.pl/

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Log In or Sign Up

W razie jakichkolwiek problemów z logowaniem lub rejestracją prosimy informację na http://motionfreaks.pl/index.php/kontakt