Menu

AE kontra Fusion

vfxhaiku

Jakiś czas temu opublikowaliśmy pierwszy polski tutorial do programu Eyeon Fusion (wkrótce spodziewajcie się kolejnych). Było to dość spore novum dla wielu użytkowników, którzy znają tylko i wyłącznie świat programów layer based. W celu lepszego zrozumienia tych różnic zapraszam do obejrzenia dwuczęściowego poradnika AE kontra Fusion.

 

Kert Gartner z serwisu VFX haiku podjął się dość ciekawego zadania. Rozpoczął cykl poradników - tutoriali objaśniających działanie programów node based i porównanie ich z programami layer based, a wszystko na bazie programów Eyeon Fusion i Adobe after Effects.

Zapraszamy każdego, dla kogo programy oparte na nodach to czarna magia:

Cz.2

<

 

Emil Gawin

Od zawsze interesujący się tworzeniem obrazu i wprawianiem go w ruch na wszelkie sposoby. Poczynając od malarstwa czy rysunku, przez animację i motion design a na filmowaniu i postprodukcji kończąc. Od kilku lat dzielę się wiedzą działam w internecie oraz poza nim staram się tworzyć społeczność ludzi twórczych.

Jednocześnie pracuję w "branży" tworząc animacje, i inne ruchome obrazy.

Znajdziecie mnie na Google+ i Twitter

Strona: splaszfx.pl/

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Log In or Sign Up

W razie jakichkolwiek problemów z logowaniem lub rejestracją prosimy informację na http://motionfreaks.pl/index.php/kontakt