Menu

Sieciowe (35)

Natron 2 - tutoriale i poradniki

Światło dzienne ujrzała właśnie nowa wersja programu Natron 2 - zupełnie darmowego i open sourceowego programu do compositingu jednak wiele osób nie zna go a system pracy na nodach wiele osób przeraża. Poniżej w jednym miejscu znajdziecie naszym zdaniem najbardziej kompletne i ciekawe poradniki prezentujące program Natron i jego możliwości.

natron-2-tutoriale-i-poradniki

Czytaj więcej...

Element 3D - najciekawsze i najlepsze tutoriale

Każdej osobie używającej programu Adobe After Effects dodatek Element 3D od Video Copilot nie trzeba przypominać. Jeden z najciekawszych dodatków 3D doczekał się już wielu tutoriali i poradników. Zebraliśmy naszym zdaniem najciekawsze z nich specjalnie dla Was w jednym miejscu.

element-3d-best-tuts

Czytaj więcej...

HitFilm - najlepsze tutoriale i poradniki

Program HitFilm wszedł z dość dużym rozmachem na rynek programów służących do edycji wideo. W związku jednak z tym, że jest to dość nowy program - wiele osób szuka wiedzy i kursów do HitFilm. Poniżej przedstawiamy Wam krótką listę linków i poradników gdzie możecie znaleźć wiedzę dotyczącą obsługi różnych wersji programów HitFilm.

hitfilm-poradniki-i-tutoriale

Czytaj więcej...

DaVinci Resolve - podstawy obsługi

davinciresolve-podstawyPopularność filmowania lustrzankami (VDSLR) przyniosła do świata “zwykłych zjadaczy chleba” color grading, czyli korekcję kolorystyczną filmów. Dzięki temu zwykły film z imienin u cioci może wyglądać jak najnowszy hit kinowy. Jak to zrobić? Na przykład umiejętnie użyć programu DaVinci Resolve firmy Blackmagic Design.

Czytaj więcej...

Straszne efekty bardzo specjalne - tutoriale i gratisy

STRASZNE-EFEKTY-BARDZO-SPECJALNE-MINIHo! Ho! Ho! Nie to chyba nie te święta… amerykańskie Halloween to nie to święto. 31 października się zbliża a Halloween się coraz bardziej przyjmuje w naszym kraju czy chcemy tego czy nie. W związku z tym zapraszamy na mały zestaw efektów i animacji specjalnie na Halloween.

Czytaj więcej...

Adobe After Effects CS6 bez tajemnic

adobe-after-effects-cs6-tutorial

W ostatnich tygodniach aż grzmiało wszędzie naokoło od informacji na temat nowych produktów firmy Adobe czyli nowych pakietów Creative Suit 6 oraz - dość rewolucyjnego sposobu dystrybucji jakim jest - Creative Cloud. Także Adobe After Effects otrzymał nowe życie więc najwyższy czas rozpocząć jego naukę.

Czytaj więcej...

Przygotowanie grafik do filmu i animacji

Przygotowanie-grafik-do-filmu-w-Adobe-PhotoshopTeoretycznie przygotowanie grafik, zdjęć, tekstur czy logotypów do pracy z wideo lub do stworzenia animacji motion design jest oczywiste - jednak nie! Odpowiednie przygotowanie materiałów do pracy na przykład w programie Adobe After Effects może nam zaoszczędzić ogromne ilości pracy i czasu.

Czytaj więcej...

Log In or Sign Up

W razie jakichkolwiek problemów z logowaniem lub rejestracją prosimy informację na http://motionfreaks.pl/index.php/kontakt