Menu
Emil Gawin

Emil Gawin

Od zawsze interesujący się tworzeniem obrazu i wprawianiem go w ruch na wszelkie sposoby. Poczynając od malarstwa czy rysunku, przez animację i motion design a na filmowaniu i postprodukcji kończąc. Od kilku lat dzielę się wiedzą działam w internecie oraz poza nim staram się tworzyć społeczność ludzi twórczych.

Jednocześnie pracuję w "branży" tworząc animacje, i inne ruchome obrazy.

Znajdziecie mnie na Google+ i Twitter

URL strony: http://splaszfx.pl/

Wygraj 25 000 dolarów z Adobe i zespołem Imagine Dragons

W związku z 25 rocznicą powstania programu Adobe Premiere Pro - tak to już 25 lat :) firma Adobe wraz z wielokrotnie nagradzanym zespołem Imagine Dragons ogłasza konkurs dla montażystów pt. Make The Cut, w którym do wygrania między innymi 25 tysięcy dolarów. Wystarczy dobry pomysł i chwila pracy.

25-lat-adobe-premiere-pro-konkurs-1

Koniec Adobe CS6 - koniec epoki

Czy jest ktoś, kto pracuje w branży związanej z grafiką i nie słyszał o firmie Adobe i jej produktach? Z pewnością nie. Dlatego każda zmiana, jaką wprowadza Adobe zawsze rodzi dyskusje i ta było z wprowadzeniem modelu subskrypcyjnego Creative Cloud. Dzisiejszy dzień można nazwać końcem epoki, ponieważ od 9 stycznia - ciągle jeszcze dostępny - pakiet CS6 znika ze sklepu Adobe.

adobe cs6 dead

PRAWO AUTORSKIE – MITY I FAKTY – bezpłatne warsztaty

Laboratorium Designu i Sztuki zaprasza na bezpłatne warsztaty „Prawo autorskie -   mity i fakty”. Prawo autorskie do narzędzie, bez którego znajomości dzisiejszy twórca nie ma szans na powodzenie w jakichkolwiek rozmowach handlowych. To klucz i narzędzie do sukcesu, ale także warunek naszego bezpieczeństwa na rynku. Jak najlepiej zabezpieczyć swoje interesy wykorzystując prawo autorskie?

prawo baner-komin

Na skróty przez Adobe Creative Cloud

Każdy, kto pracuje profesjonalnie na jakimkolwiek programie stara się jak najbardziej przyspieszyć i zoptymalizować swoją pracę – skrót klawiszowe to jeden z najlepszych sposobów na przyspieszenie takiej pracy. Przedstawiamy wam zestaw posterów z najważniejszymi skrótami klawiszowymi programów Adobe Creative Cloud.

adobe-creative-cloud--skroty-klawiszowe

HitFilm Pro 2017 i HitFilm Ignite - nowe wersje

Programu HitFilm Pro - mimo że jest to jeden z młodszych programów tego typu na rynku - nie trzeba przedstawiać. Jest to bardzo dobry program do montażu wideo oraz wideo efektów i animacji. Wersja HitFilm Pro 2017 dziś ma swoją premierę i przynosi bardzo wiele nowości i udoskonaleń.

hitfilm-pro-2017-premiera

Adobe Creative Cloud 2017 - nowości

Po wielu zapowiedziach i dość długim oczekiwaniu właśnie na światło dzienne wyszły najnowsze aktualizacje programów Adobe spod znaku Creative Cloud. Po dość długim królowaniu wersji 2015 teraz pojawiły się wersje Creative Cloud 2017. A co się zmieniło i czy warto aktualizować - o tym poniżej.

adobe-creative-cloud-2017-x

Laboratorium Designu i Sztuki we Wrocławiu

Laboratorium Designu i Sztuki to projekt unikatowy w skali kraju mający na cel kształcenie oraz rozwijanie praktycznych umiejętności skierowanych do osób w każdym wieku. Nasz serwis objął patronatem medialnym projekt a szczególnie Pracownię Audiowizualną i w związku z tym zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami tego przedsięwzięcia.

laboratorium designu i sztuki

Hit Film 4 Express - zupełnie za darmo

I nadszedł ten czas…właśnie dziś światło dzienne ujrzała nowa wersja program HitFilm 4 w wersji Express, czyli w wersji zupełnie darmowej. Czyli – jeśli chcesz zająć się montażem wideo czy efektami wizualnymi – możesz to zrobić za darmo.

hitfilm4express

Nik Collection – od dziś za darmo dla każdego

Nie jest to news ze świata animacji i filmu jak większość w naszym serwisie jednak takiego newsa nie mogliśmy pominąć. Nik Collection – czyli jeden z najlepszych zestaw filtrów od dziś jest zupełnie za darmo dostępny dla każdego użytkownika na systemy Mac i Windows.

nik-collection-pobierz-za-darmo

Subskrybuj to źródło RSS

Log In or Sign Up

W razie jakichkolwiek problemów z logowaniem lub rejestracją prosimy informację na http://motionfreaks.pl/index.php/kontakt