Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 3184

Menu

After Effects (24)

Saber + Element 3D integracja - tutorial

Od kilku dni darmowy dodatek Saber dla programu Adobe After Effects robi furorę w sieci i dość naturalnymi są próby łączenia dodatku Saber z dodatkiem Element 3D od Video Copilot jednak jak się okazuje wielu osobom sprawia to problemy. Zapraszamy na nasz krótki tutorial prezentujący kilka możliwości integracji.

element-3dsaber-darmowy-tutorial

Czytaj więcej...

Element 3D v2 - wideo recenzja i najważniejsze funkcje

Gdy Andrew Kramer zapowiada nowy dodatek czy skrypt - wszyscy użytkownicy Adobe After Effects czekają zniecierpliwieni na premierę. Tak samo było w przypadku wydania niedawno dodatku Element 3D v2. Zobaczcie, co naszym zdaniem warto wiedzieć o najnowszym dodatku od Video Copilot.

element-3d-v2-tutorial-recenzja

Czytaj więcej...

Element 3D od VideoCopilot - polska recenzja

ELEMENT-3D---VIDEOCOPILOT---POLSKA-RECENZJAWszyscy, którzy są związani z motion designem i programem Adobe After Effects z pewnością słyszeli o najnowszym dodatku do AE o nazwie Element 3D. Mamy okazję właśnie testować tę nowość i poniżej przedstawiamy Wam wstępną recenzję Element 3D w Adobe After Effects.

Czytaj więcej...

Wektory z Photoshopa do AE - tutorial

Adobe-After-Effects---tutorialePraca w programie Adobe After Effects to nie tylko efektowne animacje rodem z najpopularniejszych tutoriali i animacji reklamowych. Praca w AE to często żmudna praca u podstaw. W związku z tym dziś mały poradnik dotyczący eksportu plików wektorowych do AE.

Czytaj więcej...

Za bary z bandingiem - czyli o problemach z gradientami

jak-okielznac-banding-w-Adobe-After-EffectsTak jak od wieków ludzkość zmaga się z pytaniami, skąd pochodzimy i dokąd zmierzamy, tak osoby zajmujące się tworzeniem animacji od zawsze zadają sobie pytanie: dlaczego ich gradienty wyglądają tak źle po wyrenderowaniu i co zrobić, aby wyglądały zdecydowanie lepiej.

Czytaj więcej...

Log In or Sign Up

W razie jakichkolwiek problemów z logowaniem lub rejestracją prosimy informację na http://motionfreaks.pl/index.php/kontakt