Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 3184

Menu

wywiady (6)

Photoshop pomaga ratować życie

Jak wiemy Photoshop stał się już w zasadzie synonimem przerabiania zdjęć, „fotoszopowania” okładek pism i wszelkiej zabawy, jaką można sobie wymyślić ze zdjęciami. Okazuje się jedna, że Photoshop nie idzie tylko w zaprzęgu komercji, ale stanowi ważną część mechanizmów służących stróżom prawa i ratujących bardzo często życie.

Czytaj więcej...

Jason Levine - ewangelista Adobe - wywiad dla Motionfreaks

Jason-Levine---wywiad-dla-motionfreaksCzy chcielibyście mieć możliwość rozmowy z kimś z wnętrza takiej firmy jak Adobe? Gdybyście mogli zadać najbardziej nurtujące Was pytania? Zebraliśmy wasze pytania i podczas ostatniego spotkania Create Now w Warszawie udało nam się je zadać ekspertowi w zakresie rozwiązań wideo,  ewangeliście Adobe Jasonowi Levine.

Czytaj więcej...

Hit lata z wielkopolski, Poznań - i love you!

Hit_z_wielkopolzki_poznaniloveyou_mini

 

 Czy można pokazać w kreatywny sposób naszą najbliższą okolicę? Pewna grupa znajomych fotografów z Poznania udowodniła że tak, zaś ich filmy już znalazły się na szczycie popularności lokalnych mediów. Jednak to dla serwisu motionfreaks.pl zdecydowali się udzielić krótkiego wywiadu!

Czytaj więcej...

Co się dzieje z .PSD Photoshop - wywiad

anna-adamczyk-wywiadx1_miniKażdy, kto ma cokolwiek wspólnego z grafiką, a szczególnie z photoshopem zna miesięcznik, jakim jest .PSD Photoshop. Od kilku miesięcy nie możemy go już znaleźć na półkach w Empiku - dlaczego? Co się stało? Czy przestał istnieć? Nie! Nie przestał, a przeszedł do wersji cyfrowej i jest wydawany w wersji PDF. W związku z tym, oraz w związku z pogłoskami o upadku .PSD postanowiliśmy zadać kilka pytań pani Annie Adamczyk - redaktorce naczelnej miesięcznika.

Czytaj więcej...

Wywiad z właścicielem Koral Film.

Zapraszamy do wywiadu, którego na wyłączność naszego serwisu, udzielił nam Sylwester Koral - własciciel studia produkcji filmowej Koral Film. Jest to młode studio produkcji z Opola, jednak w swojej krótkiej karierze może się poszczycić coraz większymi osiągnięciami. Myslę, że ciekawym dla Was będzie opowieść z cyklu, jak to z garażu, wypożyczonej kamery, kawałka zielonego płótna i wielkiego zapału można w stosunkowo krótkim czasie rozpocząć poważne produkcje, zdobyć nagrodę Yach'a i mieć uzasadnione - coraz bardziej ambitne plany... 

Czytaj więcej...

Log In or Sign Up

W razie jakichkolwiek problemów z logowaniem lub rejestracją prosimy informację na http://motionfreaks.pl/index.php/kontakt