Menu

Teksty sponsorowane (5)

Nowe, certyfikowane szkolenia IT z 80% dofinansowaniem UE! Sprawdź grafikę i inne kursy!

Obecny rynek pracy daje pewność zatrudnienia niewielu grupom zawodowym, ale specjaliści IT mogą spać spokojnie. W dalszym ciągu to najbardziej poszukiwana i zatrudniana na najlepszych warunkach grupa. Biegłość w posługiwaniu się programami do tworzenia grafik i animacji jest dla wielu pracodawców ważniejsza niż dyplomy z uczelni. Na tym nie kończą się korzyści ekspertów – praca na własny rachunek jest dla nich dużo prostsza. Założenie własnej działalności wiąże się z kosztami, które można znacznie zmniejszyć, samemu tworząc profesjonalną stronę internetową, filmiki promocyjne czy dokonując audytów systemów bezpieczeństwa.

akademia eitca head

Czytaj więcej...

Pluginy Depositphotos dla programów graficznych

Motion Design to pojęcie, które można przetłumaczyć, jako ruchome obrazy - czyli motion designer to człowiek od ruchomych obrazków. Co więc za tym idzie motion designerzy potrzebują dobrych obrazów, które mogą wprawiać w ruch - dlatego tez myślę, że wszystkim przypadnie do gustu ruch, jaki wykonało Depositphotos wydając specjalne rozszerzenie dla naszych programów.

depositphotos-psdaiid-extension

Czytaj więcej...

Jaki tablet na prezent?

Zbliżające się święta to czas, kiedy spędzamy kilka dni wspólnie z rodziną. Nie należy zapominać jednak o tym, że zgodnie z tradycją obdarowujemy się podarkami. I coraz chętniej kupujemy sprzęt elektroniczny. Jaki tablet powinniśmy więc wybrać na prezent?

Czytaj więcej...

Log In or Sign Up

W razie jakichkolwiek problemów z logowaniem lub rejestracją prosimy informację na http://motionfreaks.pl/index.php/kontakt