Menu

Satyra (10)

Sesja - Presja

Untitled-3

Sesja trwa w najlepsze, powoli to słowo zaczyna dołączać do grona wyrazów, które wywołują we mnie ataki nieuzasadnionej agresji. Będąc w samym środku egzaminacyjnej burzy oddaje w wasze ręce kolejną satyrę. Wbrew pozorom historia w niej opowiedziana, nie jest autobiograficzna ;).

Czytaj więcej...

W krzywym zwierciadle - Inspiracje

insithumbTypografia jest to obszar, którym nie zajmuję się na co dzień. Więc, gdy przyszło mi realizować projekt, w którym kompozycja z liter odgrywała duże znaczenie, ciężko było mi stworzyć na poczekaniu coś interesującego. Szybko wypłynąłem więc na szerokie wody Internetu w poszukiwaniu inspiracji. 

Czytaj więcej...

Jak wygrać konkurs na Ident MF?

Witajcie z powrotem! Cykl satyryczny powraca na łamy serwisu Motionfreaks. Paski będą się ukazywały dość nieregularnie, ale mam nadzieję utrzymać średnią w postaci jednego komiksu w tygodniu. Ilość to może i mniejsza od tej, do której zostaliście przyzwyczajeni sprzed przerwy, ale na chwilę obecną mam dużo innych zajęć. Tak więc wybaczcie :P.

Czytaj więcej...

Bolączki freelancera - na wesoło?

thumbnailsatyragrayW życiu bywa różnie. Raz jest lepiej, raz gorzej, podobnie bywa z pracą, czasami doskwiera nam bardziej, czasami mniej. Freelancer to zawód jak każdy inny i on też miewa swoje czarne strony. Pośmiejemy się dziś sami z siebie. Wszystkie sytuacje przedstawione w poniższych komiksach są bazowane na osobistych doświadczeniach. Może was będą bawić, mnie wtedy na pewno nie było do śmiechu ;).

Czytaj więcej...

Praca w domu, plusy i minusy na wesoło.

domowaZastanawialiście się czy nie zacząć pracować jako wolny strzelec w domowym zaciszu? Praca grafika, animatora czy też montażysty daje nam taką możliwość. Czy bycie freelancerem ma tylko swoje zalety? TheOatmeal zastanawiał się nad plusami i minusami pracy w domu, swoje przemyślenia przedstawił w formie zabawnego komiksu.

 

Czytaj więcej...

Co się dzieje z .PSD Photoshop? - na wesoło

wywiad z redaktorką psdJakiś czas temu, na łamach serwisu opublikowany został wywiad z redaktorką naczelną magazynu ".PSD Photoshop", panią Anną Adamczyk. Jak zapewne wszystkim wiadomo, magazyn ten przeniósł się całkowicie do sieci. Oznacza to, że dostępny jest w wersji PDF, wraz z plikami źródłowymi na stronie głównej pisma.

 

Czytaj więcej...

Dział satyra wita!

bazgroly_satyra_start_miniTak jak gazeta ma swoją rubrykę satyryczną, tak serwis Motionfreaks dorobił się miejsca, w którym wyśmiewane będą te rzeczy, które nam doskwierają najbardziej. Jako, że jesteśmy grafikami, nietrudno się domyślić z czego będziemy tu żartować. Jednak nim zacznę pastwić się nad wszelkimi niuansami branżowymi, wypadało by załatwić parę spraw organizacyjnych.

Czytaj więcej...

Log In or Sign Up

W razie jakichkolwiek problemów z logowaniem lub rejestracją prosimy informację na http://motionfreaks.pl/index.php/kontakt