Menu
Anna Fałek

Anna Fałek

URL strony: http://stylelife.pl/

MF Hangout 17: Creative Cloud, czyli praca z głową w chmurach

Motionfreaks-hangout-17-creative-cloud-czyli-praca-z-głową-w-chmurach---miniNajbliższe spotkanie pod hasłem MF Hangouts będzie wynikiem współpracy naszego serwisu z ekipą Adobe Polska - weźmie w nim udział Paweł Molga, który odpowie Wam na najbardziej nurtujące pytania dotyczące nowej usługi Creative Cloud, mającej premierę wraz z wyjściem na rynek pakietu oprogramowania Creative Suite 6. Zapraszamy!

Konkurs: Zagnij speca z Adobe Polska!

MF-Hang-Adobe--konkurszadaj-pytanie-adobe-creative-cloud-miniW tym tygodniu MotionFreaks.pl organizuje kolejny konkurs we współpracy z firmą Adobe, wiodącym producentem oprogramowania m. in. do grafiki, animacji i montażu filmowego. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy czytelnicy serwisu MotionFreaks.pl. Do wygrania - gadżety prosto od Adobe - koszulki, plecaki, bidony, notesy... Zapraszamy do uczestnictwa!

Wyniki konkursu: Zgarnij wejściówkę na Filmteractive Festival!

Filmteractive-Festival-wyniki-konkursuSpośród licznych nadesłanych na konkurs organizowany przez Adobe pytań do Steve'a Allisona wyłoniliśmy zwycięzcę, który będzie miał okazję już pojutrze pojawić się razem z nami na Filmteractive Festival w Łodzi. Jego pytanie zostanie zadane ewangeliście Adobe w trakcie festiwalu, a relacja z wydarzenia wraz z wywiadem pojawi się na łamach serwisu po naszym powrocie z eventu.

Zgarnij wejściówkę na Filmteractive Festival!

filmteractive-festival---zgarnij-wejsciowke-uwaga-konkursJuż za tydzień w Łodzi odbędzie się Filmteractive Festival - dwudniowe spotkanie osób z branży kreatywnej, przestrzeń wymiany doświadczeń dla filmowców, twórców reklam, ludzi związanych z nowymi mediami oraz marketingiem. W trakcie festiwalu odbędą się liczne panele dyskusyjne, pokazy oraz warsztaty prowadzone przez prestiżowych gości. Chciałbyć tam być? Weź udział w konkursie i zgarnij wejściówkę!

MF Hangout 15: Szkoła i studia - Jak i gdzie?

Zbliża się czwartek, uczniowie już od prawie dwóch tygodni siedzą w szkolnych ławach i zastanawiają się, po co to wszystko... Czas na spotkanie live redakcji MotionFreaks.pl, poświęcone temu, jak i co czerpać z czasu poświęconego na edukację, jak wybrać szkołę i kierunek kształcenia, a wszystko tak, żeby nie zrobić sobie krzywdy jako początkującemu twórcy. Zapraszamy!

 

MF Hangout 15: Szkoła i studia - Jak i gdzie?

MOTIONFREAKS-HANGOUT-SZKOLA-STUDIA---JKA-SIE-UCZYC-I-GDZIEZbliża się czwartek, uczniowie już od prawie dwóch tygodni siedzą w szkolnych ławach i zastanawiają się, po co to wszystko... Czas na spotkanie live redakcji MotionFreaks.pl, poświęcone temu, jak i co czerpać z czasu poświęconego na edukację, jak wybrać szkołę i kierunek kształcenia, a wszystko tak, żeby nie zrobić sobie krzywdy jako początkującemu twórcy. Zapraszamy!

MF Hangout 14: Q&A redakcji MotionFreaks.pl

MOTIONFREAKS-HANGOUT-qa---pytania-do-redakcji-motionfreaksplJutro odbędzie się czternasty już hangout prowadzony przez ekipę MotionFreaks.pl. Tym razem poświęcimy spotkanie odpowiedziom na zadane nam przez widzów pytania. Jeśli wysłałeś nam swoje pytanie i nadal nie doczekałeś się odpowiedzi - oglądaj nas jutro o godz. 19:00. 

MF Hangouts 11: Świat tutoriali

MFhangouts11-tutorialeJuż jutro odbędzie się kolejny hangout organizowany przez redakcję MotionFreaks.pl. Tym razem porozmawiamy o tutorialach. Skąd je brać? Co charakteryzuje dobry tutorial? Jak z nich korzystać? Gdzie szukać tych najbardziej użytecznych? Na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć jak najlepiej umiemy.

MF Hangout 10: Freelance i szukanie zleceń

motionfreaks-hangout-nr10-zlecenia-dla-freelanceraPo raz kolejny zapraszamy do udziału w cyklicznym spotkaniu live pod hasłem MF Hangouts. W czasie najbliższego hangouta postaramy się odpowiedzieć na jedno z zadanych nam w czasie poprzednich spotkań pytań - jak i gdzie szukać zleceń będąc freelancerem? Polecimy stosowne serwisy i odradzimy korzystanie z tych mniej efektywnych, a także podyskutujemy o różnych mniej lub bardziej skutecznych metodach zachęcania klientów do korzystania z właśnie naszych usług.

Subskrybuj to źródło RSS

Log In or Sign Up

W razie jakichkolwiek problemów z logowaniem lub rejestracją prosimy informację na http://motionfreaks.pl/index.php/kontakt