Menu

recenzje (11)

Asus Transformer Pad Infinity - tablet dla twórczo wymagających

Tablety, tablety, tablety... ostatnio to pojęcie wyparło nawet słowo smartfony i wszyscy o nich mówią. My, co prawda częściej mówimy o tabletach graficznych - patrz nasz “Tydzień na Tabletach”, ale przez ostatnie tygodnie mieliśmy okazję testować i używać również high endowy tablet Asus Transformer Pad Infinity TF700T - teraz przyszedł czas na podsumowanie. 

Czytaj więcej...

Rysowanie na telefonie - recenzja Bamboo Stylus Duo

Nie trudno zauważyć, że projekt “Tydzień na Tabletach”  w pełni w naszym serwisie. W związku z tym poniżej przedstawiamy garść naszych subiektywnych doświadczeń z użytkowania kolejnego narzędzia - tym razem Wacom Bamboo Stylus Duo.
Bamboo Stylus to odpowiedź firmy Wacom na rosnącą popularność tabletów multimedialnych typu Google Nexus 7, Samsung Galaxy Tab czy iPad i innych urządzeń mobilnych z ekranami dotykowymi. To dość stylowo wykonany i solidny “rysik”/pen do obsługi, rysowania i pisania na właśnie tych urządzeniach.

Czytaj więcej...

Wacom Intuos5 Touch - subiektywna recenzja

Prawie każda osoba spytana o tablet do pracy odpowie WACOM, produkty tej firmy stały się żywą legendą na rynku graficznym. Tak jak zapowiedzieliśmy kilka dni temu (Tydzień z Wacomem) – od dziś ruszamy z cyklem porównań, recenzji i tutoriali z tabletami graficznymi w roli głównej.  Zaczynam od mojej subiektywnej recenzji modelu Wacom Intuos5 Touch wersja M.

Czytaj więcej...

Eyefinity - kontra reszta świata

EyeFinity-kontra-reszta-swiata_mini

Firma ATI jakiś czas temu wdrożyła nową technologie w swoich najnowszych kartach zwaną Eyefinity. Jest to technologia, dzięki której przy pomocy jednej karty graficznej będziemy mogli wyświetlić obraz na trzech, a w przypadku specjalnych wydań kart nawet na sześciu monitorach w dowolnej konfiguracji. Takie rozwiązanie jest odpowiedzią ATI na technologie 3DVision Nvidii, ale przede wszystkim konkurencją dla rozwiązań firmy Matrox i technologii Surround Gaming wdrażanej już od kilku lat. Dziś postaram się zrecenzować krótko nową technologię od ATI i porównać z już znanymi rozwiązaniami Matroxa na przykładzie karty Radeon HD 5850 od firmy Sapphire.

 

Czytaj więcej...

Log In or Sign Up

W razie jakichkolwiek problemów z logowaniem lub rejestracją prosimy informację na http://motionfreaks.pl/index.php/kontakt