Menu

"Rzetelny Freelancer" nowy program portalu Zlecenia.przez.net

zpn 200-01Zlecenia przez net – portal którego nie trzeba przedstawiać żadnemu freelancerowi. Część z nas jest stałymi użytkownikami tej strony, zaglądamy tam codziennie w poszukiwaniu nowej pracy. Jednak pośredniczenie w komunikacji klient-wykonawca to nie jedyna funkcja tego portalu, oprócz szerokiej gamy zleceń oferuje on wiele przydatnych funkcji, Jedna z nich, o której rozmawialiśmy niedawno na naszym Hangoucie -   http://motionfreaks.pl/na-zywo/archiwum/item/829-gosc-specjalny-zlecenia-przez-net-motionfreaks-live-8 czyli program „Rzetelny Freelancer”, właśnie została wprowadzona w życie.

Czym jest program i na jakich zasadach działa, wyjaśnią sami twórcy portalu w swojej notce którą przekazujemy Wam poniżej:

W ostatnim czasie wystartowaliśmy z programem "Rzetelny Freelancer" w serwisie zlecenia.przez.net. Dzięki temu projektowi zamierzamy stworzyć elitarną grupę wykonawców, która będzie pełnić rolę naszej wizytówki na rynku freelance.

Jak już wspomniałem program będzie miał charakter elitarny. W związku z tym, nie każdy wykonawca będzie miał możliwość uczestnictwa w tym projekcie. Kandydaci, zainteresowani członkostwem, będą musieli spełnić szereg wymagań, zaczynając od przejścia weryfikacji danych osobowych a kończąc na przesłaniu oświadczenia zobowiązującego do świadczenia usług na najwyższym poziomie.

Oprócz samych roszczeń, przyznajemy również listę korzyści dla członków projektu :-) Pozwolę sobie tutaj wymienić m. in. uczestnictwo w grupie najlepszych freelancerów w portalu, promocja i polecanie certyfikowanych użytkowników przez serwis zlecenia.przez.net, możliwość posługiwania się logotypem programu "Rzetelny Freelancer", otrzymanie fizycznego dyplomu potwierdzającego wysoką jakość usług i szereg innych dodatkowych usług zwiększających szanse na pozyskanie zleceń w portalu.

Na koniec nie pozostaje mi nic innego, jak zaprosić wszystkich specjalistów z branży IT do zgłaszania swoich kandydatur w programie "Rzetelny Freelancer". Naprawdę warto spróbować, bo program zapewnia wiele wymiernych korzyści.

Więcej informacji na ten temat znajdziecie się na stronie:

 http://www.zlecenia.przez.net/rzetelny-freelancer 

logo rzetelny

Krzysztof Zieleń

W serwisie Zlecenia Przez Net zajmuje się kontaktem z użytkownikami oraz marketingiem w Sieci.

Komentarze  

 
+1 # Marek_k 2014-01-02 22:28
Kolejny "program" mający na celu skuteczniejsze golenie użytkowników.A od stycznia następne zmiany aby ograniczyć "darmowców" którzy się nie szarpnęli na "premium"
Swoją drogą kilka lat temu namawiano na weryfikację konta, co kosztowało zaledwie 10 zł (wcześniej chyba nawet 5) i miało znieść wszystkie ograniczenia. Szkoda że zmienili umowę jednostronnie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Log In or Sign Up

W razie jakichkolwiek problemów z logowaniem lub rejestracją prosimy informację na http://motionfreaks.pl/index.php/kontakt