Menu

PRAWO AUTORSKIE – MITY I FAKTY – bezpłatne warsztaty

Laboratorium Designu i Sztuki zaprasza na bezpłatne warsztaty „Prawo autorskie -   mity i fakty”. Prawo autorskie do narzędzie, bez którego znajomości dzisiejszy twórca nie ma szans na powodzenie w jakichkolwiek rozmowach handlowych. To klucz i narzędzie do sukcesu, ale także warunek naszego bezpieczeństwa na rynku. Jak najlepiej zabezpieczyć swoje interesy wykorzystując prawo autorskie?

prawo baner-komin

W programie warsztatów, m.in.

  1. Prawo autorskie – podstawy i geneza
  2. Oryginalność i twórczość na przykładzie dziejów fotografii.
  3. Autorskie Prawa Majątkowe i Osobiste.
  4. Wyjątki w umowach prawno – autorskich.
  5. Jak negocjować umowy – prawno autorskich

Warsztaty odbywają się w ramach trzeciej edycji cyklu Pracownia Młodego Przedsiębiorcy, skierowanego do  projektantów, artystów, twórców, rzemieślników, autorów, naukowców, osób które współpracują lub zamierzają z nimi współpracować, a także dla przedstawicieli firm działających w sektorze kreatywnym. Jesienna edycjaPracownia Młodego Przedsiębiorcy ukierunkowana jest na dzielenie się wiedzą i doświadczeniem bez barier dlatego warsztaty realizowane w cyklu są bezpłatne dla uczestników. W warsztatach mogą wziąć także udział osoby niesłyszące i niedosłyszące.  

Szczegółowe informacje oraz zapisy: www.laboratoriumdesignuisztuki.pl

Projekt Laboratorium Designu i Sztuki współfinansowany jest ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 

ORGANIZATOR: Fundacja OPEN MIND

WSPÓŁORGANIZACJA: GRUPAKREATYWNI.PL, CRZ Krzywy Komin,

PARTNERZY MERYTORYCZNI: Fundacja GARAŻ, Toastmasters International, Rock House Entertainment

PATRONAT MEDIALNY: wroclaw.pl, StartUp Magazine, MAMSTARTUP.PL QBusiness.pl, PLN Design, designteka.pl, wroclawianin.pl, DOKiS.pl, motionfreaks.pL

Emil Gawin

Od zawsze interesujący się tworzeniem obrazu i wprawianiem go w ruch na wszelkie sposoby. Poczynając od malarstwa czy rysunku, przez animację i motion design a na filmowaniu i postprodukcji kończąc. Od kilku lat dzielę się wiedzą działam w internecie oraz poza nim staram się tworzyć społeczność ludzi twórczych.

Jednocześnie pracuję w "branży" tworząc animacje, i inne ruchome obrazy.

Znajdziecie mnie na Google+ i Twitter

Strona: splaszfx.pl/

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Log In or Sign Up

W razie jakichkolwiek problemów z logowaniem lub rejestracją prosimy informację na http://motionfreaks.pl/index.php/kontakt