Menu

Adobe Creative Cloud – Black Friday/Cyber Monday 2017

Jak co roku tak i teraz Adobe zaprezentowało swoją promocję spod znaku Black Friday/Cyber Monday na podstawie, której w dniach 15-25 listopada możecie kupić subskrypcję Creative Cloud o 20% taniej.

adobe-creative-cloud-black-friday-cyber-monday-2017

Przechodząc, więc do szczegółów, jeśli ktoś z was nosił się z zamiarem kupna pakietu CC dla siebie, do firmy czy jako student czy nauczyciel do celów edukacyjnych – nie będzie lepszej okazji.  W dniach 15 -25 listopada 2017 możecie kupić roczną subskrypcję w promocyjnych cenach.

adobe-creative-cloud-black-friday-2017
I tak oto zamiast 61,49 euro miesięcznie za Creative Cloud zapłacimy 49,19 euro, za zestaw Creative Cloud + Adobe Stock zamiast 90,30 euro zapłacimy 86,08 euro miesięcznie, a jeśli ktoś jest nauczycielem, uczniem czy studentem zamiast 19,99 euro miesięcznie zapłacimy 15,99 euro/miesiąc.

Zapraszamy chętnych do zakupów:

KUP CREATIVE CLOUD 2017

Jeśli jesteś osobą, która niedawno (w ciągu ostatnich 14 dni) kupiła pakiet CC w normalnej cenie – możesz zrezygnować z poprzedniego zakupu i zwrotu pieniędzy i skorzystać z obecnej promocji.

Oczywiście inne firmy z naszej branży również szykują się na Black Friday, więc z pewnością będziemy wkrótce informować o kolejnych promocjach. 

Więcej na temat najnowszej aktualizacji Adobe Vreative Cloud znajdziecie w naszym artykule: ADOBE CREATIVE CLOUD 2017 - NOWOŚCI

Emil Gawin

Od zawsze interesujący się tworzeniem obrazu i wprawianiem go w ruch na wszelkie sposoby. Poczynając od malarstwa czy rysunku, przez animację i motion design a na filmowaniu i postprodukcji kończąc. Od kilku lat dzielę się wiedzą działam w internecie oraz poza nim staram się tworzyć społeczność ludzi twórczych.

Jednocześnie pracuję w "branży" tworząc animacje, i inne ruchome obrazy.

Znajdziecie mnie na Google+ i Twitter

Strona: splaszfx.pl/

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Log In or Sign Up

W razie jakichkolwiek problemów z logowaniem lub rejestracją prosimy informację na http://motionfreaks.pl/index.php/kontakt