Menu

Darmowy plugin Saber od VideoCopilot

Video Copilot i Andrew Kramer po dość długim okresie ciszy właśnie zaprezentował swój najnowszy produkt - zupełnie darmowy dodatek do programu Adobe After Effects o nazwie Saber. Nazwa jednak niech Was nie zmyli - miecze świetlne jak z Gwiezdnych Wojen to tylko niewielka część z możliwości tego dodatku.

free-plugin-saber-video-copilot

Dodatek służy do tworzenia wszelkiej maści strumieni energii, mieczy świetlnych, portali, świateł neonowych, błyskawic i wszystkiego, co z energią i światłem jest związane.

Dodatek posiada bardzo wiele możliwości modyfikacji i zmian łącznie z tworzeniem efektów na bazie masek oraz warstw tekstowych - co tak naprawdę daje nam prawie nieograniczone możliwości użycia. Dla osób bardziej leniwych lub jako punkt wyjścia do dalszej pracy dodatek posiada 25 presetów, z których możemy skorzystać.

Zobacz tutorial prezentujący możliwości dodatku:

Dodatek spakowany jest w ładny instalator, więc nikt - nawet początkujący użytkownik AE nie powinien mieć problemów z jego instalacją.

Darmowy Saber możesz pobrać na stronie: VideoCopilot.net

Emil Gawin

Od zawsze interesujący się tworzeniem obrazu i wprawianiem go w ruch na wszelkie sposoby. Poczynając od malarstwa czy rysunku, przez animację i motion design a na filmowaniu i postprodukcji kończąc. Od kilku lat dzielę się wiedzą działam w internecie oraz poza nim staram się tworzyć społeczność ludzi twórczych.

Jednocześnie pracuję w "branży" tworząc animacje, i inne ruchome obrazy.

Znajdziecie mnie na Google+ i Twitter

Strona: splaszfx.pl/

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Log In or Sign Up

W razie jakichkolwiek problemów z logowaniem lub rejestracją prosimy informację na http://motionfreaks.pl/index.php/kontakt