Menu

Co nowego w Adobe Creative Cloud - NAB 2014

Wkrótce pojawi się dla wszystkich dostępna duża aktualizacja aplikacji audio i wideo od Adobe w Creative Cloud, a my już dziś zapraszamy do zapoznania się z najważniejszymi funkcjami, jakie znajdziecie w programach After Effects, Premiere Pro, SpeedGrade, Adobe Audition, Adobe Prelude, Adobe Story oraz Adobe Media Encoder.

 NAB2014-Adobe

Tak, jak co roku, tak też w 2014 firma Adobe na targach NAB w Las Vegas będzie prezentowała swoje najnowsze produkty i ich funkcje - targi rozpoczynają się 5 kwietnia, a my już dziś spróbujemy Wam krótko opowiedzieć o tym, co nowego pojawi się w najnowszej aktualizacji programów Adobe.

O nowościach w dwóch flagowych produktach Adobe, czyli programach After Effects i Premiere Pro pisałem w osobnych tekstach, do których przeczytania zapraszam:

ADOBE AFTER EFFECTS NOWE FUNKCJE - NAB 2014

AECC-NAB2014-prezentacja

CO NOWEGO W ADOBE PREMIERE PRO - NAB 2014

pprocc-nab2014-prezentacja

Nowości w SpeedGrade CC

Nowości w Adobe Audition

Nowości w Adobe Media Encoder

Więcej na temat nowości w nadchodzących wersjach programów Adobe znadziecie na stronie:

Revealing The Next Wave of Innovation in Pro Video Apps

Emil Gawin

Od zawsze interesujący się tworzeniem obrazu i wprawianiem go w ruch na wszelkie sposoby. Poczynając od malarstwa czy rysunku, przez animację i motion design a na filmowaniu i postprodukcji kończąc. Od kilku lat dzielę się wiedzą działam w internecie oraz poza nim staram się tworzyć społeczność ludzi twórczych.

Jednocześnie pracuję w "branży" tworząc animacje, i inne ruchome obrazy.

Znajdziecie mnie na Google+ i Twitter

Strona: splaszfx.pl/

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Log In or Sign Up

W razie jakichkolwiek problemów z logowaniem lub rejestracją prosimy informację na http://motionfreaks.pl/index.php/kontakt