Menu

Zlecenia przez Net przejęte przez Freelancer.com

Jak co dzień rano budzę się, robię kawę i siadam przed komputerem i sprawdzam pocztę oraz RSSy. Dziś wśród maili znalazłem zaskakującą informację o tym, że serwis Zlecenia Przez Net został przejęty przez międzynarodowy serwis Freelancer.com.

freelancer-zlecenia-prze-net

Całkiem niedawno rozmawialiśmy z jednym z twórców ZPN Sławomirem Magdziarzem i jeszcze wtedy nic nie wskazywało na takie przejęcie. Jeszcze dziś postaramy się z twórcami Zlecenia przez Net porozmawiać i wyciągnąć więcej szczegółów, a w tej chwili o tym, co już wiemy.

Zlecenia przez Net przejęte przez Freelancer.com

Freelancer.com to jedna z bardziej znanych marek z ogłoszeniami dla freelancerów na świecie posiadający w swojej bazie ponad 10 milionów użytkowników. Od dziś Zlecenia przez Net są własnością właśnie tego serwisu, a cała baza użytkowników została przeniesiona do serwisu Freelancer.pl (polska część społeczności Freelancer.com).

Każdy przeniesiony freelnace na start otrzymuje konto PLUS, a zleceniodawca Plan Premium na 3 miesiące.

Różnice pomiędzy Zlecenia.przez.Net a Freelancer.pl

freelancer-zpn-przejecie

Podstawową różnicą jest to, że na ZPN odbywała się aukcja – zleceniodawca dawał ogłoszenie, a freelancerzy się bili o zlecenie proponując najmniejszą cenę za realizację i niestety najczęściej wygrywała właśnie najniższa opcja. Na Freelancer.pl mamy od razu podaną stawkę przez zleceniodawcę – do niego zgłaszają się zainteresowani, a zleceniodawca wybiera tego, który ma najlepsze, najciekawsze portfolio – tak przynajmniej to wygląda w teorii.

Więcej szczegółów na temat przejęcia: http://www.freelancer.pl/media/przezMigrationFAQ.pdf

Strona ZPN: Zlecenia.przez.Net

Strona Freelancer.pl

Emil Gawin

Od zawsze interesujący się tworzeniem obrazu i wprawianiem go w ruch na wszelkie sposoby. Poczynając od malarstwa czy rysunku, przez animację i motion design a na filmowaniu i postprodukcji kończąc. Od kilku lat dzielę się wiedzą działam w internecie oraz poza nim staram się tworzyć społeczność ludzi twórczych.

Jednocześnie pracuję w "branży" tworząc animacje, i inne ruchome obrazy.

Znajdziecie mnie na Google+ i Twitter

Strona: splaszfx.pl/

Komentarze  

 
0 # Adam Delor 2014-03-20 10:53
Wykupują nas :(
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
 
 
0 # Arinos 2014-03-20 15:07
Oby Motionfreaks nie wykupili to będzie dobrze. :P
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
 
 
0 # Adam Delor 2014-03-21 12:18
Cała nadzieja w Emilu
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
 
 
0 # Emil Gawin 2014-03-21 23:21
Nie martwcie się - nie damy się tak łatwo wykupić i zamknąć ;) Dopóki będziecie Wy - czyli osoby które będą nas chciały czytać i Wy - osoby które będą chciały z nami współtworzyć serwis Motionfreaks.pl to nie znikniemy i będziemy się ciągle rozwijać rosnąc w siłę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
 
 
0 # gregre 2015-02-13 16:03
Nadal pozostają polskie serwisy: http://www.zlecamy.pl/zlecenia.przez.net
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
 
 
0 # Adam 2015-02-13 22:54
Wygląda ładnie, tylko na razie pusto tam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
 
 
0 # ElizaMilewczyk 2015-09-11 02:46
Albo mi podpasowało jopillo.com, już pominę babskie oko że graficznie wszystko dopracowane. Ważniejsze to, że się do tej pory zwyczajnie nie nadziałam ani razu na jakiegoś nieuczciwego kontrahenta czy usługodawce..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Log In or Sign Up

W razie jakichkolwiek problemów z logowaniem lub rejestracją prosimy informację na http://motionfreaks.pl/index.php/kontakt