Menu

Walentynkowe modele 3D od Video Copilot

Bum! Niedawno pisaliśmy o darmowej paczce modeli 3D, flar i świateł walentynkowych o Zaxwerks, a dziś zapraszamy Was do pobierania i korzystania z zupełnie darmowej paczki od Video Copilot.

 free-videocopilot-3d-model-pack-valentines

Mówiąc krótko – Video Copilot, czyli Andrew Kramer we własnej osobie udostępnił właśnie paczkę okołowalentynkowych modeli 3D zupełnie za darmo. Modele oczywiście są przeznaczone i przygotowane do użycia w dodatku Element 3D, o którym już wiele razy pisaliśmy: http://motionfreaks.pl/tutoriale/after-effects/itemlist/tag/element%203d

Zapraszamy do pobierania i korzystania.

Download free 3D Valentine's model pack 

video-copilot-valentines-day-3d-pack

Będziemy wdzięczni, jeśli udostępnicie w komentarzach linki do swoich dzieł, w których wykorzystaliście powyższe modele. Życzymy wszystkim romantycznych Walentynek 2014. 

Emil Gawin

Od zawsze interesujący się tworzeniem obrazu i wprawianiem go w ruch na wszelkie sposoby. Poczynając od malarstwa czy rysunku, przez animację i motion design a na filmowaniu i postprodukcji kończąc. Od kilku lat dzielę się wiedzą działam w internecie oraz poza nim staram się tworzyć społeczność ludzi twórczych.

Jednocześnie pracuję w "branży" tworząc animacje, i inne ruchome obrazy.

Znajdziecie mnie na Google+ i Twitter

Strona: splaszfx.pl/

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Log In or Sign Up

W razie jakichkolwiek problemów z logowaniem lub rejestracją prosimy informację na http://motionfreaks.pl/index.php/kontakt