Menu

Promocja Creative Cloud dla uczniów i studentów

Firma Adobe poinformowała o wprowadzeniu do oferty nowe ceny dostępu do Creative Clloud dla uczniów i studentów, – co z całą pewnością ucieszy wszystkich tych, którzy dwa tygodnie temu rozpoczęli naukę w szkołach oraz studentów, którzy już za kilka dni rozpoczynają rok akademicki.

Od 20 września do 29 listopada każdy student, uczeń i pracownik naukowy szkoły/uczelni będzie mógł nabyć cały pakiet Creative Cloud wraz z wszystkimi aplikacjami i usługami za 19,99 euro, – co przy dzisiejszym kursie euro wynosi 84,54 PLN - miesięcznie w subskrypcji rocznej. Po zakończeniu promocji dla każdego, kto z niej nie skorzysta, cena standardowa będzie wynosić 30. 74 euro (129 PLN) miesięcznie.

creative-cloud-szkola-studenci-promocja

Jedyne, co musisz posiadać, aby z promocji skorzystać to być uczniem, studentem, lub pracownikiem instytucji akredytowanych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej (MEN).

Od razu odpowiadając na wszelkie pytania o możliwość korzystania z aplikacji komercyjnie, które pojawiają się regularnie, gdy mowa o licencji edukacyjnej programów, chcemy Was uspokoić. Posiadając tę wersję możecie tworzyć projekty komercyjne i nawet wykorzystać w pracy w firmie z tym zastrzeżeniem, że praca odbywa się na podstawie umowy dzieło/zlecenie lub gdy posiadacie jednoosobową działalność gospodarczą zarejestrowaną na siebie.

Jak Wam się podoba promocja?

Więcej na temat usługi Creative Cloud Adobe Creative Cloud Q&A - Motionfreaks Live 1

Warunki promocji: Creative Cloud dla uczniów i studentów

Opis produktu: Creative Cloud

Emil Gawin

Od zawsze interesujący się tworzeniem obrazu i wprawianiem go w ruch na wszelkie sposoby. Poczynając od malarstwa czy rysunku, przez animację i motion design a na filmowaniu i postprodukcji kończąc. Od kilku lat dzielę się wiedzą działam w internecie oraz poza nim staram się tworzyć społeczność ludzi twórczych.

Jednocześnie pracuję w "branży" tworząc animacje, i inne ruchome obrazy.

Znajdziecie mnie na Google+ i Twitter

Strona: splaszfx.pl/

Komentarze  

 
0 # piotr12314 2013-11-03 01:17
Promocja trwa do 27 ale Listopada. I teraz pytanie , czy możecie podać link lub wykazać punkt w którym jest opisane iż programy można wykorzystywać do celów komercyjnych "Posiadając tę wersję możecie tworzyć projekty komercyjne i nawet wykorzystać w pracy w firmie z tym zastrzeżeniem, że praca odbywa się na podstawie umowy dzieło/zlecenie lub gdy posiadacie jednoosobową działalność gospodarczą zarejestrowaną na siebie." - chcę się upewnić zanim kupię :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
 
 
0 # Emil Gawin 2013-11-03 08:52
Promocja w momencie pisania tego artykułu trwała do 27 października - taką informację uzyskaliśmy w oficjalnym press release od Adobe. W tej chwili promocja prawdopodobnie została przedłużona i w tej chwili trwa do 29 listopada 2013 (informacja ze strony Adobe).
Informację na temat komercyjnego użycia Adobe CC dla uczniów i studentów otrzymaliśmy bezpośrednio od Adobe Polska, ale jeśli chcesz mieć to na piśmie to np. ten link powinien Ci pomóc: http://www.adobe.com/au/special/education/students/studentteacheredition/faq.html
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
 
 
0 # piotr12314 2013-11-03 15:53
Aha , czyli trochę się pomyliłem :) Fajnie ,że to przedłużyli. Bardzo dziękuje za link!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Log In or Sign Up

W razie jakichkolwiek problemów z logowaniem lub rejestracją prosimy informację na http://motionfreaks.pl/index.php/kontakt