Menu

Nowy pakiet Creative Cloud dla fotografów(Aktualizacja)

Firma Adobe wysłuchała wielu uwag i sugestii ze strony użytkowników i właśnie zaprezentowała - podczas trwającej konferencji Photoshop World w Las Vegas – pakiet Creative Cloud przeznaczony dla fotografów w bardzo przystępnej cenie.

Adobe-photoshop-lightroom-promocja

Wszyscy, którzy są posiadaczami programu Photoshop w wersji CS3 lub późniejszej już teraz mogą przejść na nowy pakiet Creative Cloud w skład, którego wchodzą:

- Photoshop CC

- Lightroom 5

- 20 GB przestrzeni w chmurze na pliki

- Behance Prosite

- dostęp do bazy wiedzy Creative Cloud

- dostęp do wszelkich aktualizacji i nowych wersji programów

I to, co najważniejsze – wszystko to dostępne w cenie 9,99$ miesięcznie. Polecam się spieszyć gdyż oferta jest ograniczona czasowo.

Jak Wam się podoba taki pakiecik dla fotografów – nam bardzo. Teraz czekamy aż Adobe stworzy pakiet dla filmowców/motion designerów z Premiere Pro i After Effects na czele, – co byście powiedzieli na taki zestaw i co byście jeszcze do niego dorzucili?  

Więcej o promocji: Adobe Blog

Aktualizacja (17.09.2013):

Nowy pakiet dla fotografów od dziś jest dostępny do pobrania dla każdego użytkownika na świecie. Cena dla Europy została ustalona na poziomie 12,29 euro/miesiąc. Kady od dziś może płacąc tę właśnie sumę korzystać z najnowszych programów Photoshop CC oraz Lightroom 5.2 (którego aktualizacja równiez ujrzała światło dzienne dziś), oraz wszystko to co zostało zapowiedziane powyżej. Dostęp do tego pakietu mają jak już zostało powiedziane powyżej dotychczasowi użytkownicy Photoshop CS3 i nowszych wersji. Również wszyscy ci którzy zakupili Photoshop CC w subskrybcji od dziś automatycznie do ich pakietu zostaje dodany Lightroom.

Promocja Na zakup pakietu jest ograniczona czasowo - trwa do 31 grudnia 2013 - tylko do tego dnia użytkownicy będą w stanie skorzystac z tego pakietu. Ci zaś którzy już dołączą do tego programu -ich cena nie ulegnie zmianie i cena pakietu posostanie na podobnym poziomie. 

Tu możesz przeczytac więcej i kupić Creative Cloud dla fotografów

Emil Gawin

Od zawsze interesujący się tworzeniem obrazu i wprawianiem go w ruch na wszelkie sposoby. Poczynając od malarstwa czy rysunku, przez animację i motion design a na filmowaniu i postprodukcji kończąc. Od kilku lat dzielę się wiedzą działam w internecie oraz poza nim staram się tworzyć społeczność ludzi twórczych.

Jednocześnie pracuję w "branży" tworząc animacje, i inne ruchome obrazy.

Znajdziecie mnie na Google+ i Twitter

Strona: splaszfx.pl/

Komentarze  

 
-1 # A 2013-09-05 17:15
Ps+Ai+Ae+Pr+med ia encoder i kilka innych przyspieszajacy ch prace ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
 
 
+1 # Emil Gawin 2013-09-06 19:38
Czyli mówiąc krótko chciałbyś żeby w zestawie znalazły się wszystkie programy z CC... ale przecież one już tam są :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
 
 
+1 # Piotr Krze 2013-09-05 20:19
Ci co od zawsze jada na piratach i tam beda narzekac ze za drogo :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
 
 
+1 # Emil Gawin 2013-09-06 19:47
Zgadza się. Ostatnio z kimś rozmawiałem kto mocno sprzeciwiał się zmianie na CC w Adobe oczywiście używając wszystkich najbardziej znanych haseł - że to dla pieniędzy, że ta zła korporacja, że jesteśmy okradani etc. a w drugiej części rozmowy mój rozmówca stwierdził że inne firmy takie jak np. Maxon czy Autodesk mogłyby zrobić tak jak Adobe bo wtedy ich programy by były tańsze i bardziej osiągalne dla zwykłych zjadaczy chleba.
To nie jest odosobniony przypadek i mimo że widzę w tym sporą niekonsekwencję to osoby tak myślące jej nie widzą.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
 
 
+1 # natas 2013-09-07 09:36
Nie wiem czy to o mnie Ci chodziło Emilu ale by było jasne to moim zdaniem fajniej by było by programy "pudełkowe" miały odpowiedniki CC a CC wersję dla lubiących pojedyncze wydania. Pomijając wszystkie kwestie jaki był by wtedy stosunek ceny jednej opcji do drugiej bo i tak znalazły by się osoby marudzący, że ja wybrałem program w chmurze a ci co kupili wersje pudełkową to mają lepiej i na odwrót. Tak już po prostu jest z ludźmi ;-) . Natomiast fajna opcja by były pakiety dla filmowców/motio n designerów, fotografów czy web designerów. A w przypadku 3d modelarzy, animatorów itd choć w tym przypadku to już nie tak prosto złożyć workflow z jednej firmy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Log In or Sign Up

W razie jakichkolwiek problemów z logowaniem lub rejestracją prosimy informację na http://motionfreaks.pl/index.php/kontakt