Menu

Nowa linia produktów Wacom

Firma Wacom – producent najlepszych na świecie tabletów graficznych – właśnie wprowadził wiele zmian w liniach swoich produktów. Po pierwsze z oferty znika linia Bamboo, a to, co się pojawia robi wrażenie.nowa-linia-tabletow-wacom

Wacom Intuos

Od tej chwili z rynku znika zupełnie linia Bamboo, a zastępuje ją zupełnie nowa linia tabletów Intuos przeznaczonych dla początkujących. Poza nazwą został zupełnie zmieniony design – przyznam, że na zdecydowanie ciekawszy niż w przypadku Bamboo – oraz funkcje tabletu. Będzie on dostępny w trzech wersjach Intuos S, Intuos M oraz Intuos Manga – dedykowany dla twórców mangi.

Jak Wam się podobają?

nowy-wacom-intuos-1nowy-wacom-intuos-2nowy-wacom-intuos-3

Więcej na temat tabletu Intuos

Wacom Intuos Pro

To tablet, które zastępują ostatnią linię produktów z serii Intuos 5. Tu aż tak dużych różnic, co do wcześniejszych wersji nie widać, ani design, ani za mocno sama ilość funkcji się nie zmienia -choć myślę, że powrót do bardziej „fizycznych” klawiszy funkcyjnych jest dobrym pomysłem (w wersji Intuos 5 czasem klawisze sprawiały problemy).

now-wacom-intuos-pro-2now-wacom-intuos-pro-1now-wacom-intuos-pro-3

Więcej na temat tabletu Intuos Pro

Emil Gawin

Od zawsze interesujący się tworzeniem obrazu i wprawianiem go w ruch na wszelkie sposoby. Poczynając od malarstwa czy rysunku, przez animację i motion design a na filmowaniu i postprodukcji kończąc. Od kilku lat dzielę się wiedzą działam w internecie oraz poza nim staram się tworzyć społeczność ludzi twórczych.

Jednocześnie pracuję w "branży" tworząc animacje, i inne ruchome obrazy.

Znajdziecie mnie na Google+ i Twitter

Strona: splaszfx.pl/

Komentarze  

 
0 # ar2 2013-09-05 20:36
fajne. szkoda ze z 2 miesiące temu kupiliśmy 4 bambusy...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
 
 
0 # Emil Gawin 2013-09-06 19:36
To jest niestety problem ze sprzętem - firmy do dnia premiery nie ujawniają informacji o nowym produkcie - w ten sposób zapewniają sobie sprzedaż starszych modeli.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
 
 
0 # Piotr Krze 2013-09-12 21:00
wlasnie przymierzam sie do kupienia pierwszego tabletu glownie do photoshopa i lr'a, ale takze do after effecta i priemerki, czy nowy bamboo manga bedzie ok na poczatek? czy od razu celowac intuosa?
dzieki za rady ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Log In or Sign Up

W razie jakichkolwiek problemów z logowaniem lub rejestracją prosimy informację na http://motionfreaks.pl/index.php/kontakt