Menu

Różewicz Motion Graphic - konkurs

Ruszyła pierwsza edycja konkursu „Różewicz Motion Graphic” organizowanego w ramach „Różewicz Open Festiwal” - wydarzenia promującego zasługi Braci Różewiczów dla kultury polskiej. Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne ufundowane przez organizatora konkursu – Miasto Radomsko oraz nagrody rzeczowe w postaci kursów, ufundowane przez serwis eduweb.pl.

rozewicz-motion-graphic-konkursPatronat medialny nad konkursem objęły redakcje: filmsosfera.pl, motionfreaks.pl, portalfilmowy.pl, stopklatka.pl.

Tematem konkursu jest idea tegorocznej edycji „Różewicz Open Festiwal”

„życie przeżywa się idąc spotykając”

zaczerpnięta z wiersza Tadeusza Różewicza pt. „W świetle lamp filujących”.

Konkurs skierowany jest do osób w wieku 18-30 lat, pasjonatów projektowania graficznego, filmu i nowych mediów, których zadaniem jest stworzenie:animacji komputerowej, filmu, impresji filmowej, utworu video art lub eksperymentalnej produkcji audiowizualnej. Każdy uczestnik może zgłosić nieograniczoną liczbę utworów.

Jury przewodniczyć będzie Anna Wieczur – Bluszcz - reżyser, aktorka i scenarzystka.

Zgłoszenia można przysyłać pocztą lub złożyć osobiście w terminie do dnia 31 sierpnia 2013r. na adres: 97-500 Radomsko, ul. Tysiąclecia 5.

Regulamin konkursu oraz wszystkie informacje znajdują się na stronie: 

Z naszej strony oczywiście zapraszamy do wszystkich zainteresowanych do zapoznania sie ze szczegółowym regulaminem konkursu i wzięcia udziału w konkursie. 

Regulamin konkursu oraz wszystkie informacje znajdują się na stronie: rozewiczopen.pl oraz regulamin pod adresem: Regulamin Konkursu.pdf

Emil Gawin

Od zawsze interesujący się tworzeniem obrazu i wprawianiem go w ruch na wszelkie sposoby. Poczynając od malarstwa czy rysunku, przez animację i motion design a na filmowaniu i postprodukcji kończąc. Od kilku lat dzielę się wiedzą działam w internecie oraz poza nim staram się tworzyć społeczność ludzi twórczych.

Jednocześnie pracuję w "branży" tworząc animacje, i inne ruchome obrazy.

Znajdziecie mnie na Google+ i Twitter

Strona: splaszfx.pl/

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Log In or Sign Up

W razie jakichkolwiek problemów z logowaniem lub rejestracją prosimy informację na http://motionfreaks.pl/index.php/kontakt