Menu

After Effects The Best Of - promocja dla czytelników Motionfreaks

Czy jest ktoś, kto nie zna marki Eduweb? Jeśli tak to znaczy ze nie widział jeszcze nigdy dobrego kursu w języku polskim. Właśnie Eduweb wydał nowy kurs programu Adobe After Effects, a jako nasi czytelnicy możecie go kupić w specjalnej o 10% niższej cenie. Spieszcie się – promocja ograniczona czasowo.

Promocja nadal trwa!!! Kurs After Effects 10% taniej!

eduweb-kurs-promocja-motionfreaks

Najnowszy materiał to rekordowe 13 godzin(!) pracy z After Effects. Składa się na nie kompilacja najlepszych zajęć z Eduweb Live. Rozwiń swój warsztat z After Effects tworząc wspaniałe animacje, czołówki, efekty, pracując z expressions, najlepszymi pluginami oraz w nietypowy sposób wykorzystując narzędzia tej niesamowitej aplikacji. Poznaj sztuczki i sposób myślenia, który pozwoli Ci pracować jeszcze szybciej i efektywniej.

Autorem kursu jest Jerzy Drozda Jr, który od ponad 10 lat zajmuję się profesjonalnie technikami postprodukcji, animacji, i tworzenia efektów wizualnych na użytek kina i telewizji. Zróżnicowanie projektów i przykładów zawartych w tym kursie zostało przygotowane tak, aby pozwolić Ci wycisnąć jak najwięcej przydatnych technik z After Effects. Część z nich to animacje i efekty, które będziesz mógł wykorzystać jako szablon, część to omówienie prac, które zostały przygotowane na potrzeby reklamy czy telewizji. Kurs jest kompilacją wybranych Warsztatów Eduweb Live, które miały miejsce na żywo na naszej platformie, jak również zawiera unikalną lekcję bonusową.

Co znajdziesz w kursie After Effects?

- Gotowe szablony i presety animacji

- Tworzenie czołówek oraz prezentacji produktowych

- Kreatywne podejście do expressions

- Najlepsze pluginy do After Effects

- Niecodzienne zastosowania efektów

- I wiele więcej!

Przykłady lekcji zawartych na płycie znajdziecie pod adresem:  http://eduweb.pl/kursy/after-effects/after-effects-best-of.html

UWAGA! Specjalny rabat dla sympatyków serwisu MotionFreaks! Tylko teraz możesz kupić najnowszy kurs After Effects z rabatem 10% na specjalnie przygotowanej stronie:

!Promocja Motionfreaks!

WAŻNE! Promocja jest ważna tylko przez tydzień, czyli do 17.04.2013r. 

Zapraszamy do nauki, jesli macie jakiekolwiek pytania odnośnie kursu, uwagi lub sugestie - prosimy o komentarz. 

Emil Gawin

Od zawsze interesujący się tworzeniem obrazu i wprawianiem go w ruch na wszelkie sposoby. Poczynając od malarstwa czy rysunku, przez animację i motion design a na filmowaniu i postprodukcji kończąc. Od kilku lat dzielę się wiedzą działam w internecie oraz poza nim staram się tworzyć społeczność ludzi twórczych.

Jednocześnie pracuję w "branży" tworząc animacje, i inne ruchome obrazy.

Znajdziecie mnie na Google+ i Twitter

Strona: splaszfx.pl/

Komentarze  

 
0 # MariUszz 2013-04-11 06:27
I jak? Bierze ktoś? Bo zastanawiam się czy warto.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
 
 
0 # Marcinek 2013-04-16 14:05
nie warto,
sprzedają warsztaty do których dostęp jest za 10zł, na płycie za 120zł
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
 
 
0 # MariUszz 2013-04-16 14:31
Zaraz? Gdzie masz taką opcję? Bo z tego co widze to żeby mieć dostęp do całej bazy wiedzy trzeba zapłacić 59 zł na miesiąc, a po miesiącu jak ci się skończy subskrypcja to tracisz dostęp - no chyba że zapłacisz za kolejny miesiąc.
Jak masz link gdzieś do tego kursu za 10 pln to daj znać.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
 
 
0 # Kamil 2013-04-16 15:01
Też właśnie się zastanawiam czy warto, ale znając Pana Andrzeja pewnie warto ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
 
 
0 # MariUszz 2013-04-16 15:09
Tylko się spiesz bo promocja tylko do jutra. Ja kupiłem bo nigdy nie mam czasu żeby live w spotkaniach uczestniczyć. Ale dalej mnie zastanawia gdzie za 10 plnów można zdobyć ten kurs... bo jeśli tak jest to przepłaciłem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
 
 
0 # Kamil 2013-04-16 18:23
Pana Jerzego, matko pomyliło mi się :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
 
 
0 # Grzegorz Róg 2013-06-19 15:32
Hej,

Kurs zawiera zestaw 10 wybranych Warsztatów (http://www.eduweb.pl/warsztaty) - najlepszych jakie przez rok ukazały się na Eduweb Live (http://www.eduweb.pl/live). Dodatkowo na DVD jest materiał bonusowy, który nie był nigdzie publikowany (jedna lekcja).

Lekcje można kupować osobno, kosztują wówczas po 19 zł więc wartość materiałów na płycie to 190 zł - kupując oddzielnie.

Można też skorzystać z abonamentu za 59 zł z dostępem do całej Bazy, jednak jest to wariant wyłącznie na miesiąc, a zakup kursu wiąże się z możliwością korzystania bezterminowo.

To chyba tyle, jeśli macie jakieś pytania zapraszam do kontaktu na eduweb.pl

PS: Przedłużyliśmy specjalnie dla Was promocję - więc kurs można kupić z rabatem jeszcze przez jakiś czas.

Pozdrawiam,
Grzegorz Róg
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
 
 
+1 # Marcin76 2013-06-21 17:40
Obejrzałem kurs i niestety nie jestem zachwycony :( - mało wiedzy, mało konkretów, całość prowadzona jakby w celu promocji samego autora - jestem zawiedziony
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
 
 
0 # Grzegorz Róg 2013-06-21 19:10
Witaj Marcin,

Bardzo przykro mi to słyszeć, mieliśmy dużo pozytywnych opinii na temat kursu, ale bardzo nam zależy właśnie na poznaniu ewentualnych mniej przychylnych głosów. Jeśli zechciałbyś poświęcić chwilę na korespondencję chciałbym poznać nieco więcej szczegółów jak również skonsultować to z Jerzym, a dodatkowo postaram się jakoś zrekompensować straty w przypadku uzasadnionych argumentów. Nam zależy na tym, żebyście jak najwięcej wynieśli z zajęć i kursów - także proszę o wiadomość z http://www.eduweb.pl/kontakt.

Pozdrawiam,
Grzegorz Róg
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
 
 
0 # Bartek 2013-06-25 13:15
Właśnie chciałem zakupić i zostałem przekierowany na stronę zawierającą cenę bez promocji, na jakim etapie uzyskam rabat?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Log In or Sign Up

W razie jakichkolwiek problemów z logowaniem lub rejestracją prosimy informację na http://motionfreaks.pl/index.php/kontakt