Menu

animationPATTERNS - dynamika w klatce

Klatka kluczowa klatce kluczowej nierówna - wie to każdy, kto z Adobe After Effects miał do czynienia dłużej niż przez kilka minut. Z pomocą z nimi przychodził dotychczas skrypt Ease and Wizz, ale czas do swojego toolboxa dodać nowy skrypt animationPATTERNS.

animationPatterns-aescripts-klatki-kluczowe-mf

Skrypt to zbiór kilku predefiniowanych animacji ruchu i dynamiki klatek kluczowych, z możliwością  ich modyfikacji i co najważniejsze z możliwością tworzenia własnych presetów i ich zapisywania.

Przyznam szczerze, że mi osobiście animationPATTERNS przypadł bardzo mocno do gustu i już trafił do listy skryptów, z których będę korzystał w zasadzie codziennie.

Zobaczcie, co to maleństwo potrafi:

Robi wrażenie - nie sądzicie? W dość prosty sposób możemy sobie bardzo łatwo pomóc podczas tworzenia naszych animacji i zdecydowanie dzięki temu przyspieszyć pracę.

Zerknijcie jeszcze na tutorial jak z niego korzystać:

Tu możecie pobrać skrypt: animationPATTERNS

Emil Gawin

Od zawsze interesujący się tworzeniem obrazu i wprawianiem go w ruch na wszelkie sposoby. Poczynając od malarstwa czy rysunku, przez animację i motion design a na filmowaniu i postprodukcji kończąc. Od kilku lat dzielę się wiedzą działam w internecie oraz poza nim staram się tworzyć społeczność ludzi twórczych.

Jednocześnie pracuję w "branży" tworząc animacje, i inne ruchome obrazy.

Znajdziecie mnie na Google+ i Twitter

Strona: splaszfx.pl/

Komentarze  

 
0 # Adam 2013-01-15 13:38
Super sprawa, dzięki
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
 
 
0 # Damian 2013-01-15 16:54
wszystko fajnie ladnie tylko że jak klikam w "apply pattern" to pojawia się ciągle wyskakujący błąd "doesn't property support expresions: anonymouns" klikam ok i dalej wyskakuje, trzeba z panelu sterowania wylaczyc aftera. ma ktos podobny problem?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
 
 
0 # Emil Gawin 2013-01-15 18:23
Niestety nie udało mi się odtworzyć problemu o którym wspominasz, w związku z tym mam kilka porad:
1. Sprawdź dokładnie z tutorialem czy wszystko robisz jak należy
2. Skontaktuj się z twórcą pluginu opisując ten problem
3. Opisz nam dokładniej ten problem - kiedy wystepuje i w jakich okolicznościach - tu w komentarzach lub na naszym forum: http://motionfreaks.pl/glowna-forum
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
 
 
0 # Damian 2013-01-16 02:35
Problem występuje zawsze kiedy zaznacze przykładowo solida i wcisne "apply pattern". Robie wszystko jak w tutorialu no i nic... dalej to samo. Mozliwe jest że wine za to ponosi karta graficzna? mam gf 8800 gts i już ledwo zipie... Element 3D w ogóle się już nie odpala, a przy starcie kompa wyskakują artefakty.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Log In or Sign Up

W razie jakichkolwiek problemów z logowaniem lub rejestracją prosimy informację na http://motionfreaks.pl/index.php/kontakt