Menu

Rozwiązanie konkursu Wyanimuj sobie Chmurę

Dwa tygodnie Waszej pracy i tworzenia animacji w programach Adobe, dwa tygodnie oczekiwania i już teraz możemy ogłosić wyniki konkursu “Wyanimuj sobie chmurę, czyli wolność tworzenia” i oczywiście rozdać wszystkie nagrody ufundowane przez Adobe, Eduweb i ComputerArts.

konkurs-wolnosc-tworzenia-rozwiazanie-motionfreaks
Jeśli ktoś nie zdążył nadesłać pracy lub nie wiedział o konkursie to może tylko żałować gdyż nagrody, jakie mamy do rozdania są naprawdę warte każdej minuty spędzonej na animowaniu. Jeśli ktoś zaś nie zna szczegółów i zasad konkursu, który właśnie kończymy zapraszam do tekstu: Konkurs Motionfreaks - Wyanimuj sobie Chmurę

A my w tej chwili przechodzimy do ogłoszenia wyników.

Pierwszą nagrodę, czyli roczną subskrypcję usługi Adobe Creative Cloud oraz miesięczny abonament elektronicznej szkoły Eduweb Live otrzymuje - Mateusz Kukła za swoją animację, która poza bardzo wysokim poziomem wykonania prezentuje również bliską sercu każdego freelancera historię zmagania pomiędzy własną kreatywnością a klientami.

Jeśli chcielibyście się dowiedzieć więcej o laureacie głównej nagrody, zapraszamy do obejrzenia nagrania z jednego z naszych cotygodniowych spotkań Motionfreaks Hangouts, którego gościem był właśnie Mateusz: MotionFreaks Hangout 19 - Praca w agencji czy freelance?

Dwa kolejne zestawy nagród, czyli miesięczne abonamenty elektronicznej szkoły Eduweb Live oraz roczniki archiwalnych numerów miesięcznika ComputerArts otrzymują Bartłomiej Otłowski, oraz Mateusz UlbrychDodatkowo nagrodę specjalną, czyli uścisk ręki redaktora naczelnego serwisu Motionfreaks.pl :) otrzymuje Marcel Wojtków (nasz redakcyjny kolega) za stworzenie animacji konkursowej dla zachęcenia innych do walki.

Wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie dziękujemy a wszystkim nagrodzonym gratulujemy. O sposobie i terminie przesłania nagród poinformujemy mailowo. 

Za nagrody również, a może przede wszystkim podziękujmy:

adobe-creativecloudeduweb-livecomputer-arts-logo-edycja-polska

Emil Gawin

Od zawsze interesujący się tworzeniem obrazu i wprawianiem go w ruch na wszelkie sposoby. Poczynając od malarstwa czy rysunku, przez animację i motion design a na filmowaniu i postprodukcji kończąc. Od kilku lat dzielę się wiedzą działam w internecie oraz poza nim staram się tworzyć społeczność ludzi twórczych.

Jednocześnie pracuję w "branży" tworząc animacje, i inne ruchome obrazy.

Znajdziecie mnie na Google+ i Twitter

Strona: splaszfx.pl/

Komentarze  

 
+1 # Bomber 2012-12-11 19:06
Brawa dla Mateusza !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Log In or Sign Up

W razie jakichkolwiek problemów z logowaniem lub rejestracją prosimy informację na http://motionfreaks.pl/index.php/kontakt