Menu

Tydzień na Tabletach - Wacom Intuos5 unboxing

Bez zbędnych wstępów spieszę donieść, że od najbliższego poniedziałku (3.12.2012) ruszamy z akcją Tydzień z Wacomem który również nazwaliśm roboczo Tydzień na Tabletach. Przez najbliższe kilka dni będziemy prezentowali Wam różne produkty firmy Wacom i dyskutowali o zaletach i wadach pracy motion designera i montażysty wideo na tych urządzeniach.

tydzien-z-wacom---tablety-graficzne-motionfreaks

Głównym narzędziem, które testujemy już od jakiegoś czasu dla Was i w którym staramy się dotrzeć do wszystkich zalet oraz wad, jakie tylko można w nim znaleźć jest Wacom Intuos5 Touch M.
Od poniedziałku przez najbliższe dni zobaczycie między innymi nasze recenzje sprzętu Wacom, poradniki jak z nich korzystać efektywnie, jak konfigurować z programami takimi jak Adobe After Effects czy Adobe Premiere Pro, oraz co i jak można zrobić łatwiej właśnie dzięki tabletom.
Także już w teraz możemy zapowiedzieć, że w najbliższy czwartek nasz Motionfreaks Hangout będzie poświęcony pracy z tabletami, doborze modelu do rodzaju pracy, jaką wykonujemy, plusach i minusach tabletów. W związku z tym jęli macie jakieś pytania odnośnie tabletów graficznych - możecie już pytać poprzez formularz: MFH25
Zapraszamy już od poniedziałku na niekończący się strumień informacji, dyskusji i wiedzy na temat tabletów pracy z nimi, a już dziś zapraszamy do obejrzenia nagrania z naszych pierwszych chwili z jednym z urządzeń:
Wacom Intuos5 Unboxing:

Partnerem projektu jest firma Wacom

Wacom Logo-Symbol Black

Emil Gawin

Od zawsze interesujący się tworzeniem obrazu i wprawianiem go w ruch na wszelkie sposoby. Poczynając od malarstwa czy rysunku, przez animację i motion design a na filmowaniu i postprodukcji kończąc. Od kilku lat dzielę się wiedzą działam w internecie oraz poza nim staram się tworzyć społeczność ludzi twórczych.

Jednocześnie pracuję w "branży" tworząc animacje, i inne ruchome obrazy.

Znajdziecie mnie na Google+ i Twitter

Strona: splaszfx.pl/

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Log In or Sign Up

W razie jakichkolwiek problemów z logowaniem lub rejestracją prosimy informację na http://motionfreaks.pl/index.php/kontakt