Menu

Cinema 4D zupełnie za darmo

Free-version-of-Cinema-4d-for-studentsZ jakiego programu do tworzenia grafiki 3D oraz animacji 3D używacie?...Tu pewnie padnie kilka nazw i kilku producentów oprogramowania, ale już niedługo się to zmieni. Firma Maxon wprowadza małą rewolucję - Rozdaje Cinema 4D zupełnie za darmo.

Tak nie przesłyszeliście się... firma Maxon podjęła decyzję, jaką naszym zdaniem powinien podjąć każdy producent oprogramowania na świecie - rozdaje swój program Cinema 4D zupełnie za darmo.

Na stronie Maxona pojawiła się informacja o możliwości zdobycia zupełnie za darmo najnowszej wersji programu Cinema 4D a jedyne, co należy zrobić to być studentem. Program, co prawda nie jest w pełni funkcjonalny, ponieważ w darmowej wersji dla studentów został pozbawiony wsparcia dla pluginów oraz renderowania sieciowego. Czy to dużo czy mało - sami oceńcie... nam się wydaje, że jednak otrzymując tak dobry program zupełnie za darmo nie ma, co narzekać.

Studenci do dzieła.

Więcej informacji o projekcie: Free Cinema 4D

Emil Gawin

Od zawsze interesujący się tworzeniem obrazu i wprawianiem go w ruch na wszelkie sposoby. Poczynając od malarstwa czy rysunku, przez animację i motion design a na filmowaniu i postprodukcji kończąc. Od kilku lat dzielę się wiedzą działam w internecie oraz poza nim staram się tworzyć społeczność ludzi twórczych.

Jednocześnie pracuję w "branży" tworząc animacje, i inne ruchome obrazy.

Znajdziecie mnie na Google+ i Twitter

Strona: splaszfx.pl/

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Log In or Sign Up

W razie jakichkolwiek problemów z logowaniem lub rejestracją prosimy informację na http://motionfreaks.pl/index.php/kontakt