Menu

Skróty klawiszowe AE- skypt

Shortcut-Key-Reference-darmowy-skrypt_miniCzy korzystacie ze skrótów klawiszowych korzystając z komputera i swoich ulubionych programów? Większość pewnie robi to odruchowo nie zdając sobie z tego sprawy - bo kto myśli wciskając Ctrl+C czy Ctrl+V co dowodzi jednego - że skróty usprawniają pracę. Dziś usprawnimy pracę z Adobe After Effects.

Skrypt Shortcut Key Reference bo o nim mowa daje nam możliwość wglądu we wszystkie skróty klawiszowe programu Adobe After Effects i użycie ich w swojej pracy. Szybki dostęp do wyszukiwania skrótów i ich przeglądania daje możliwość szybkiego nauczenia się ich, a to z pewnością przyspiesza pracę.

Zachęcam wszystkich do pobierania i korzystania ze skryptu i samych skrótów:

Prezentacja działania skryptu:

Pobierz skrypt:

kliknijtu

 

Emil Gawin

Od zawsze interesujący się tworzeniem obrazu i wprawianiem go w ruch na wszelkie sposoby. Poczynając od malarstwa czy rysunku, przez animację i motion design a na filmowaniu i postprodukcji kończąc. Od kilku lat dzielę się wiedzą działam w internecie oraz poza nim staram się tworzyć społeczność ludzi twórczych.

Jednocześnie pracuję w "branży" tworząc animacje, i inne ruchome obrazy.

Znajdziecie mnie na Google+ i Twitter

Strona: splaszfx.pl/

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Log In or Sign Up

W razie jakichkolwiek problemów z logowaniem lub rejestracją prosimy informację na http://motionfreaks.pl/index.php/kontakt