Menu

Adobe CS 5 i pół nadchodzi

cs55-nowa-wersja-pakietw-adobeOd pewnego czasu w sieci krążyły pogłoski o nowej wersji pakietu Adobe - i nie mówimy tu o wersji CS 6 a wersji  CS 5.5. Podczas targów NAB 2011 firma oficjalnie ogłosiła wydanie nowego pakietu. Z nowymi dodatkami i możliwościami.

Wielu twierdziło że firma Adobe znowu znalazła sposób na wyciagnięcie pieniędzy od użytkowników - może i jest w tym ziarenko prawdy. Poniżej postaramy się w sporym skrócie przedstawić nowości w nowym pakiecie i przekonać się czy naprawdę warto dopłacić firmie Adobe za upgrade.

Nowości w Adobe After Effects:

Już kilka dni temu pisaliśmy o nowym dodatku Warp Stabilizer który otrzymamy właśnie w nowym pakiecie. W dniu wczorajszym firma Adobe zaprezentowała również kilka innych nowych możliwości programu m.in.

- Nowe możliwości tworzenia animacji stereoskopowej - stereoscopic 3D camera rig

- udoskonalone wsparcie i lepsze wykorzystane ramu oraz poprawa wydajności

- możliwość zapisywania projektów do wcześniejszej wersji AE (tylko do CS5)

- lepsze wsparcie dla RED

- nowy efekt Camera Lens Blur Effect

Poniżej dwa filmy prezentujący Adobe After Effects CS 5.5 w całej okazałości:


Więcej oficjalnych informacji na temat AE CS5.5: Czytaj

Inne zmiany w Nowym pakiecie:

CS5.5 Designer Premium

 

CS5.5 Designer Standard

 

CS5.5 Production Premium

 

CS5.5 Web Premium

Upgrade z CS5 do CS5.5 będą kosztowały od 299 USD za pakiet Design Standard do 549 USD za pakiet Master Collection. Już w tej chwili moża zamówić nowe pakiety i poszczególne programy.

Zapraszamy do komentowania i opiniowania - czy Adobe znowu chce na nasz zarobić? Czy może zmiany są warte swoich pieniędzy? Za każdą opinię dziękujemy.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Log In or Sign Up

W razie jakichkolwiek problemów z logowaniem lub rejestracją prosimy informację na http://motionfreaks.pl/index.php/kontakt