Menu

Sculptris wykupiony przez Pixologic

SCULPTRIS-PIXOLOGIC_MINIFirma Pixologic - producent programu ZBrush ogłosiło na swoim forum, że do ich stajni dołączył nowy program do sculptingu o nazwie Sculptris Alpha 5.

Dość dawno temu na jednym z blogów pisałem o nowym i dość ciekawym projekcie, jakim był Sculptris. Program był ciekawy, z co najmniej dwu przyczyn - ponieważ miał szansę stać się ciekawą darmową alternatywą dla  programu ZBrush, oraz to, iż cały program został stworzony przez młodego studenta ze Szwecji Tomasa Petterssona.

Jak widzimy program nie jest konkurencją dla ZBrush'a a od kilku dni jest częścią firmy wydającej właśnie ten program.

Dziś jeszcze nie wiadomo czy program będzie rozwijany w wersji darmowej - w tej chwili jest jeszcze free, więc zapraszam do pobierania i eksperymentowania.

Trailer programu:

Strona produktu: http://www.sculptris.com/index.html

 

 

Emil Gawin

Od zawsze interesujący się tworzeniem obrazu i wprawianiem go w ruch na wszelkie sposoby. Poczynając od malarstwa czy rysunku, przez animację i motion design a na filmowaniu i postprodukcji kończąc. Od kilku lat dzielę się wiedzą działam w internecie oraz poza nim staram się tworzyć społeczność ludzi twórczych.

Jednocześnie pracuję w "branży" tworząc animacje, i inne ruchome obrazy.

Znajdziecie mnie na Google+ i Twitter

Strona: splaszfx.pl/

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Log In or Sign Up

W razie jakichkolwiek problemów z logowaniem lub rejestracją prosimy informację na http://motionfreaks.pl/index.php/kontakt